dr Mirosław Jasiński

3,7
3,3
3,2
3,1

Bardzo polecam!!!Leczę się u doktora prawie 20 lat,na początku moim przypadkiem zajmowała się inny lekarz,który za szybko kazał odstawić leki i napady padaczki powróciły. Na szczęście przez przypadek trafiłam do doktora Jasińskiego i tak już zostałam,nie pamiętam kiedy miałam ostatni napad.Podejście do pacjenta indywidualne,pamięta wszystkie szczegóły nie musi nawet zaglądać do karty,bardzo konkretny i na wizytę poświęca dużo czasu.Kiedy potrzebowałam konsultacji,a nie mogłam pojechać do gabinetu,bo następnego dnia wyjeżdżałam kazał przyjechać do szpitala i bez problemu poświęcił swój czas.Jeżeli szukacie rzeczowego i kompetentnego lekarza polecam w 100%.

Mój siostrzeniec Szymon Piotr był leczony przez ponad 20 lat na padaczkę leko-oporną, bez skutku. Stan zdrowia pogarszał się z dnia na dzień. Codzienne ataki sprawiły, że Szymon przestał się poruszać i mówić. Był leczony w Centrum Zdrowia Dziecka w kraju i u lekarzy za granicą. Pomimo to, Szymon stał się niepełnosprawnym człowiekiem wymagającym stałej opieki. Doktora Mirosława Jasińskiego spotkałam przypadkowo w Zamościu. Jest bratem rodzonym mojej współsiostry Dominiki, ponieważ należymy do tego samego Zgromadzenia Misyjnego. Opowiedziałam mu sytuację Szymona. Zaproponował zmianę dawki leków. Potem już moja siostra-mam Szymona kontaktowała ...

Doktora Mirosława Jasińskiego spotkałam przypadkowo w Zamościu. Jest bratem rodzonym mojej współsiostry Dominiki, ponieważ należymy do tego samego Zgromadzenia Misyjnego. Opowiedziałam mu sytuację Szymona. Zaproponował zmianę dawki leków. Potem już moja siostra-mam Szymona kontaktowała się z doktorem. Po dwóch miesiącach leczenia prowadzonego przez doktora Mirosława Jasińskiego, jesteśmy świadkami cudu, którego Bóg dokonał przez jego sposób leczenia. Szymon chodzi, zaczyna mówić, interesuje się życiem, a przede wszystkim nie ma ataków, choć jeszcze do czerwca tego roku miał codziennie po co najmniej 5 ataków epileptycznych.
Doktorze jesteśmy niesamowicie wdzięczni... Uratowałeś życie Szymonowi i naszej rodzinie, po 20 latach... ciężkiej choroby. Niech Bóg Ci to wynagrodzi.
s. Dolores, Dorota Zok

Pan Doktor jest bardzo dokładny. Skrupulatnie wykonuje badania, jest lekarzem niezmiernie kompetentnym, któremu można i warto zaufać, gdyż wyjątkowo zna się na rzeczy. Wykazuje indywidualne podejście do pacjenta; jest otwarty na rozmowę, zawsze fachowo, lecz przystępnie odpowiada na pytania, wszystko dokładnie tłumaczy i rozwiewa wątpliwości. Przy tym jest człowiekiem bardzo sympatycznym, dzięki czemu wizyta przebiega w miłej atmosferze, a w stosunku do dzieci jest po prostu ciepły i łagodny. Szczerze polecam Doktora Jasińskiego!

Szczerze polecam Doktora Jasińskiego!

Bardzo polecam jestem bardzo zadowolona bardzo dobrze leczy nie szuka chorób na siłę jest bardzo uprzejmy wszystko tłumaczy co do wyników leczenia leczymy się z moim synem już od 3 lat i nigdy mnie nie zawiódł zawsze mogę liczyć na pana doktora w każdej chwili mogę liczyć na konsultacje naprawdę bardzo polecam a wszystkie negatywne komentarze to nie wiezcie w nich bo są nieprawdziwe.

Pan Dr Jasiński to świetny specjalista. Jest kompetentnym lekarzem, który równocześnie potrafi wszystko jasno i zrozumiale dla pacjenta wytłumaczyć. Na przestrzeni lat zawsze mogłam liczyć na jego fachową pomoc i radę. Tym, którzy długo czekają na wizytę u Pana Doktora, mogę jedynie powiedzieć, że warto, gdyż mogą się spodziewać trafnej diagnozy oraz skutecznej terapii.

Pan doktor leczy moją córkę, od około 11 lat. Zawsze możemy liczyć na pomoc, jest konkretny, na wizytę poświęca tyle czasu, ile wymaga sytuacja. Proponuje terapie wspomagające, podpowiada również sprawdzonych lekarzy innych specjalizacji. Jest na bieżąco z nowościami na rynku leków. Polecam.

Jestem zaskoczona brakiem chęci pomocy i brakiem empatii u tego lekarza. Potrzebna mi była szybka konsultacja w drobnej sprawie u dziecka. Miał mało pacjentów, chyba tylko 3 osoby czekały na korytarzu w DSK. Weszłam i zapytałam, czy przyjmie mi córkę, bo mam zlecenie od innego lekarza na szybka konsultację. Odmówił bez podania powodu. Taka konsultacja to zaledwie 10 minut, bo też znam sie troche na medycynie i lekarz mógł to załatwić od ręki. Poprosiłam jeszcze raz, mówiac, że oczywiście poczekam aż te 3 osoby zostana przyjęte. A pan doktor w chamski sposób i z uszczypliwościa oznajmił, że tu przyjmuje duzo innych lekarzy, zebym sie przeszła i popytała. Akurat w tym czasie nikt inny nie przyjmował...niestety. I tak zastopował mi diagnozę córki, a przecież szpital DSL w Lublinie okrzyknięty jest szpitalem przyjaznym dziecku...??? Przez tego człowieka, córka będzie miała opoznioną rehabilitację na kręgosłup. Bezczelność, buta i arogancja. Nie bardzo wiem, kto zatrudnia takich ludzi i kto i za co im słono płaci???????

Bardzo polecam Dr Jasińskiego. Leczymy córkę u doktora od 11 lat, w tym czasie nie było żadnych napadów epilepsji. Lekarz konkretny, prawidłowo ustawił leczenie. Rozpoznał też cukrzycę u córki tylko po konsultacji telefonicznej, dlatego w 100% polecam doktora.

Do dr Jasińskiego chodzę od 8 lat. Leczenie jest skuteczne. Pan doktor dokładnie wszystko tłumaczy, wizyty odbywają się w miłej atmosferze. Bardzo polecam. I dziękuję za wszystko.

I dziękuję za wszystko.

Kompetencja, życzliwość i stanowczość to moim zdaniem cechy dobrego lekarza - taki właśnie jest pan Dr Jasiński!