dr Miroslaw Kuna

2,1
1,9
1,8
1,9

Zdecydowanie odradzam,mam nadzieje ze nigdy nie bede miala okazji widziec sie z tym człowiekiem.W niczym nie przypomina lekarza co do leczenia badania i kompetencji.

Ja co prawda nie leczyłam się u Dr Kuny, ale mogę śmiało powiedzieć, że uratował moje dziecko. Fakt nie uzyskałam żadnej informacji, odnośnie ewentualnych przyczyń porodu. Ogólnie jeśli mogę ocenić szpital, to śmiało mogę stwierdzić że nie jest przyjazny matce - z całą pewnością. Obsługa jest nie miła i zamiast pomagać matkom, które czasem mają również problemy natury psychicznej (gdy dziecko jest chore) tylko dołują i zakładają najczarniejszy scenariusz. Nie dają żadnej nadziei i wiary że będzie dobrze.

brudne łapy, i nie nakłada rękawiczek między wizytami.

brudne łapy, i nie nakłada rękawiczek między wizytami.

Czytając opinie pani powyzej az sie przerazilam. Ten lekarz nie zmienil sie od lat. Trzymal mnie na oddziale z martwa ciaza tydzien czasu, wypuscil z resztkami lozyska, nic nie tłumaczył. Na moja prosbe o psychologa odmowił. Bardzo arogancki. Posiada władzę absolutną na oddziale. Na gorszego lekarza nigdy nie trafiłam. Wczesniejsze posty na znanym lekarzu o nim z moich wypowiedzi zostały usunięte. Zwracam sie wiec z uprzejmą prośbą do moderatorow o nie kasowanie mojego postu. Jezeli potrzeba dokumentacji potwierdzającej jego zaniedbania to takowe posiadam.

Coz mozna powiedziec... pan doktor o malo nie zamordowal mi dziecka. Co prawda bylo to 14 lat temu ale do konca swoich dni tego nie zapomne. Moje dziecko przezylo cudem, dzieki innym kompetentnym lekarzom, ktorzy naprawili, co ten pan spartaczyl. Poprzez jakies personalne przepychanki miedzy lekarzami, nie zajal sie mna jak nalezy, dziecko (zupelnie zdrowe), ktore powinno przyjsc na swiat poprzez cesarskie ciecie (wysokie cisnienie matki, dziecko okrecone pepowina czterokrotnie) urodzilo sie naturalnie ze skala APGAR 3/8 i krwawieniem do mozgu. Moj syn jest obecnie zdrowy ale po porodzie spedzil ...

Moj syn jest obecnie zdrowy ale po porodzie spedzil miesiac czasu w klinice w Bialymstoku. W Elku dawano mu trzy dni zycia, zostal po urodzeniu ochrzczony z wody. Do konca zycia nie zapomne ''wrazen'' jakie pan doktor zafundowal mi i mojej rodzinie.

bez komentarza............niemam niemam najprzyjemniejszych wspomnien po wizycie u tego pana............