Mirosław Maszluch

Kiedys bardzo lubilam , kilka osob strzeglo mnie ze Pan troche za bardzo wierci i zeby sie krusza i lamia , nie wierzylam zlamal mi sie pierwszy a potem kolejny , brak mi jedynki i teraz 2ki ktore zlamaly sie nie dlugo po wstawieniu plomby , szkoda bo bardzo mily pan Jesli sie ma bardzo zdrowe zeby to polecam bo opieka wspaniala tylko plomby bym radzila gdzie indziej

Byłem z dzieckiem-ból dolnej lewej 5-tki.Wizyta bezcelowa,lekkie oczyszczenie zęba i nic więcej.Następnego dnia musiałem pilnie szukać kompetentnego stomatologa.Wystąpiło ropne zapalenie i potworna opuchlizna twarzy.Trzeba było usunąć ząb i czyścić ranę skazując dziecko na ból i cierpienie a można było tego uniknąć gdyby pan dentysta zareagował i udzielił fachowej pomocy.

Jest to dobry dentysta, lecz tego Pana ciągłe spóźnianie się jest delikatnie mówiąc denerwujące, nie mówię o 30 minutowych spóźnieniach, w porywach Pan Maszluch potrafi się spóźnić więcej niż 1.5 godz. od zapowiedzianej godziny przybycia.

Bardzo dobry stomatolog , zwlaszcza jezeli chodzi o usuwabnie zebow , szczezre polecam!