lekarz Mirosław Matlas

Internista, Kardiolog

Konkretny, empatyczny człowiek z wielkim sercem i pasją do tego, co robi. Pan Doktor zmienił mi leczenie i czuję się o wiele lepiej niż po lekach przepisanych przez poprzedniego kardiologa.

Byłam pierwszy raz na wizycie u.pana doktora, jestem bardzo zadowolona z wizyty, bardzo miły, potrafi wysłuchać do końca, wszystko wytłumaczył, powie co trzeba zrobic jakie badania i leczenie.jak dla mnie jest też wspaniałym psychologiem bo potrafi z ludźmi rozmawiać i jak trzeba zaźartowac!!! Polecam wszystkim którzy mają stres przed lekarzem, tutaj nie ma stresu jest zrozumienie i rozmowa!!!

Leczę się u dr, Matlasa od 3 lat i nie wyobrażam sobie lepszego kardiologa. Jest fachowy, rzeczowy, dokładnie tłumaczy chorobę i jej leczenie. Do tego jest bardzo grzeczny i empatyczny. Polecam serdecznie.

Po długim oczekiwania na wizytę w przychodni SANOMED zostałem przyjęty w poradni kardiologicznej u Pana doktora Mirosława Mitlasa.Po przeprowadzonych badaniach,rozmowie z PANEM Doktorem jestem bardzo zadowolony z wizyty,bardzo konkretny ,bardzo wysoka kultura osobista,dużo czasu poświęca na omówienia leczenia pacjenta.Lekarz godnego polecenia.

Po długim oczekiwania na wizytę w przychodni

Lekarz budzacy zaufanie u pacjenta,bardzo uprzejmy i konkretny.

Lekarz budzacy zaufanie u pacjenta,bardzo uprzejmy i konkretny.

BaRDZO KOMPETENTY I RZETELNY LEKARZ, O LUDZKIM PODEJSCIU DO PACJENTA

BaRDZO KOMPETENTY I RZETELNY LEKARZ, O LUDZKIM PODEJSCIU DO PACJENTA

Kulturalny, konkretny, ale nie zbywa pacjenta ogólnikami. Wzbudza zaufanie.

Kulturalny, konkretny, ale nie zbywa pacjenta ogólnikami. Wzbudza zaufanie.

Konkretny w diagnozowaniu i profilaktyce.Bardzo miły i uprzejmy.Sprawia że pacjent wychodzi mniej spięty i zdenerwowany niż przed wejsciem.

Bardzo wysokie kompetencje, miły, uprzejmy, godny polecenia!

Bardzo wysokie kompetencje, miły, uprzejmy, godny polecenia!