dr Mirosław Midura

Traumatolog, Ortopeda

Wyśmienity fachowiec i organizator . Postawił mnie na nogi w bardzo krótkim czasie. Aby tak dalej Panie Doktorze. Polecam wszystkim !

Bardzo dobry doktor;uczciwy spokojny,znakomite podejście do pacjenta.Postawił mnie na nogi i mogę chodzić to jest najważniejsze.Z czystym sumieniem polecam tego doktora.

Dr Midura to człowiek,który wybrał własciwy zawód,a swój talent i umiejętności przekuwa na korzyść pacjenta.Jego podejście,wyrozumiałość,cierpliwośc wzbudzają zaufanie.Jestem po endopretezie od dwóch lat/mój wiek?-"niestety, po południu"/.Pozdrawiam Doktora i polecam innym tak wspaniałego chirurga!!!Danuta B.z Leska

Znakomity lekarz. Moja kontuzja jest dosyć skomplikowana, lekarze, u których byłam przed wizytą u doktora Midury załamywali ręce, nie wiedzieli co jest grane z nogą i nie starali się dowiedzieć. Doktor Midura robi, co się da i zleca najróżniejsze badania żeby znaleźć przyczynę choroby. Wszystko dokładnie wyjaśnia, zawsze ma czas dla pacjenta. Lekarz jak najbardziej godny polecenia.

Kto pisze żle o tym specjaliście jest ostatnim palantem

Kto pisze żle o tym specjaliście jest ostatnim palantem

jeszcze się taki nie narodził, żeby wszystkim dogodził.Ja przeszłam operację stawu kolanowego-rekonstrukcję wiązadła,jestem bardzo zadowolona z metod, które pan doktor stosował, szybko wróciłam do zdrowia,dziękuję.

Jest to przykład lekarza, który nie powinien leczyć nawet zwierząt.Tej osoby wogole nie powinno sie nazywac lekazem.

To nie jest lekarz, to jest potwór ! Tacy ludzie jak On nie powinni leczyć, brak wiedzy.. Przez niego miałam wykonywane już 2 operacje..

To nie jest lekarz, to jest potwór !
Tacy ludzie jak On nie powinni leczyć, brak wiedzy..
Przez niego miałam wykonywane już 2 operacje..

doktor był bardzo chamski wobec mnie, nie dość że tyle to pieniędzy kosztuje to jeszcze lekarz łaskę mi robi że mnie przyjmie,w dodatku jeśli człowiek chce się zarejstrować to i tak nie ma gdzie bo nikt łaskawie nie podnosi telefonu ja mam gdzieś taką drogą służbę zdrowia.pozdrawiam

Nigdy nie byłem u takiego lekarza i wszystkim odradzam pójście do niego ! Odniosłem wrażenie, że bawi go ból i dolegliwości pacjentów, a niektóre jego metody leczenia są nie z tej epoki.