lekarz Mirosław Nasiadko

Ginekolog

Do Kolobrzegu przeprowadzilam sie pol roku temu.Musialam wiec wybrac tam jakiegos lekarza, czytalam rankingi, opinie i intuicja mi podpowiadala,ze wlasnie ten bedzie w stanie mi pomoc....od ponad 3 lat mialam rozne dziwne problemy zdrowotne, nawracajace dolegliwosci ze strony ukladu rozrodczego i nie tylko. Niestety musze z zalem stwierdzic,ze w tak wielkim miescie jak Poznan, gdzie wczesniej mieszkalam, zaden ginekolog nie potrafil mi pomoc, wydalam tysiace zlotych na wizyty i nieskuteczne lekarstwa, po to by po miesiacu znowu znalezc sie w gabinecie- wszystko bez sensu, brak kompetencji lekarzy, ich konsumpcyjne podejscie bardzo mnie rozczarowalo...cale szczescie dla mnie, zamieszkalam w Kolobrzegu i mam teraz super lekarza!!! Jest uprzejmy, wyrozumialy, zawsze wyslucha i naprawde przejmuje sie pacjentka; no i nie wyciaga kasy jak inni!! bylam zmuszona pojawiac sie u niego dosc czesto i wcale nie wykorzysytwal tego faktu- placilam po prostu mniej, i to jest moim zdaniem odpowiednie, etyczne podejscie, bo on naprawde chce wyleczyc, a nie zerowac na tym,ze leczenie trwa dlugo i ze jestem zmuszona przychodzic czesciej.Stara sie zapisywac w miare tanie lekarstwa i zawsze mowi ile zaplace w aptece. Bardzo polecam, nigdy nie trzeba czekac dlugo na wizyte, co tez jest wazne, przychodzi sie w godzinach przyjmowania i na pewno uda sie dostac danego dnia:)Smutne jest to,ze tak ludzkich lekarzy jest niestety jak na lekarstwo....

Serdecznie Polecam P. Doktora Nasiadko. Jest człowiekiem kompetentnym, uważnym, słuchającym i odpowiadającym na każde pytanie pacjentki. Przyjmuje codziennie więc to bardzo duży plus. Ponieważ zawsze można zasięgnąć jego opinii i rady.. Z całego serca polecam Pana doktora! Ja jestem bardzo zadowolona.

Bardzo goraco polecam tego lekarza. Sympatyczny, bardzo uwaznie slucha pacjentki, odpowiada na wszystkie jej pytania . Poswieca wystarczajaco duzo czasu na wizyte a przy tym jest niedrogi. Nie trzeba umawiac sie na wizyte wczesniej, co jest duzym ulatwieniem. Przyjmuje od poniedzialku do piatku co jest tez plusem.

Przyszłam do Niego niespodziewanie, nie rejestrując się wcześniej. Przyjął mnie bardzo uprzejmie. Pierw chciał się dowiedzieć na czym polega mój problem, nic nie wziął za pierwszą wizytę, mimo dokładnie mnie przebadał! Zapłaciłam dopiero za kolejną wizytę, a za kontrolną także nie płaciłam. Za cytologię zapłacicie 30 zł, co w Kołobrzegu to delikatnie mówiąc nie zdzierstwo, bo wiem jak jest u innych... Jest bardzo uprzejmy i wyrozumiały. Nie żałuje czasu dla pacjentki i w ogóle dawno nie nie miałam "przyjemności" z takim lekarzem :) Lubi jazz... Słuchać, z tego co pamiętam :P Z całą odpowiedzialnością polecam.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, wszystko dokładnie tłumaczy i jest niedrogi. za cytologię i usg zapłaciłam 80 zł, co jest niewielką kwotą w porównaniu do cen w innych gabinetach. przy tym bardzo sympatyczny i uprzejmy Naprawdę polecam!

Naprawdę polecam!

Lekarz godny polecenia. Bardzo uprzejmy. poświęca odpowiednią ilość czasu. Ja chodzę na prywatne wizyty, i z czystym sumieniem mogę stwierdzić że nie jest pazerny na pieniądze. Prowadził moją ciażę i jestem bardzo zadowolona..

Polecam Pana Nasiadko ponieważ spełnia wszystkie kryteria lekarza będącego po prostu czlowiekiem,a tego brakuje niestety lekarzom pracującym w szpitalu :)

Leczę się u niego 20 lat i nigdy nie pomyślałam nawet o zmianie

Leczę się u niego 20 lat i nigdy nie pomyślałam nawet o zmianie

super lekarz.zdecydowanie polecam wszystkim przyszłym pacjętkom

super lekarz.zdecydowanie polecam wszystkim przyszłym pacjętkom

Lekarz nie jest pazerny na pieniądze przy robieniu cytologii pieniądze bierze dopiero przy wyniku i w ogóle miły sympatyczny ;)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kołobrzeg"?

Prywatna Praktyka Lekarska

Sławomir Godleś