lekarz Mirosław Opuchlik

Podczas ciąży miałam poważne komplikacje zdrowotne. Specjalista ten stwierdził że konieczna jest hospitalizacja. W szpitalu zrobiono mi niezbędne badania i dawno odpowiednie leki. Urodziłam córeczkę. Jestem szczęśliwą mamą.

Kompetentnym specjalistą jest Mirosław Opuchlik. Zapoznaje się z diagnozami innych ginekologów. Ale dr Mirosław Opuchlik wykonuje badania, aby potwierdzić lub zaprzeczyć ustalenia innych lekarzy.

Mirosław Opuchlik jest doświadczonym ginekologiem położnikiem. Wykazuje się umiejętnym leczeniem. Jest uprzejmy i doradza co robić, aby uniknąć zdrowotnych problemów podczas ciąży.

Przypuszczam, że nie tylko ja, lecz również inne pacjentki zadowolone są z leczenia przez Mirosława Opuchlika. Zasługuje na dobrą opinię.

Pan Mirosław Opuchlik jest wyrozumiałym lekarzem. Dopiero po dokładnym badaniu określa diagnozę i przepisuje leki. Wyjaśnia dlaczego trzeba je zażywać.

Lekarz Mirosław Opuchlik w zrozumiały sposób tłumaczy przyczyny choroby i leczenie. Wybiera najbardziej optymalne sposoby pozwalające na poprawę stanu zdrowia.

Godnym polecenie jest Mirosław Opuchlik. Specjalista ten przepisuje skuteczne leki. Zadowolona jestem ze stosownych przez niego sposobów leczenia.

Nie mam powodów do krytykowania ginekologa położnika Mirosława Opuchlika. Uważam że prawidłowo mnie leczy. Przepisuje skuteczne leki.

Mirosław Opuchlik jest dobrym specjalistą. Mam zaufanie do jego kompetencji. Szczegółowo bada i określa prawidłową diagnozę.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sierpc"?

Marek Brzeziński

Indywidualna Praktyka Lekarska

Marcin Bąk

Piastowska 42
09-200 Sierpc
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gozdowie - Ośrodek Zdrowia w Gozdowie- Filia Nr 1 w Lelicach
ulica K. Gozdawy 13

Tadeusz Żurawik

Jana Pawła II 10/58
ulica Wojska Polskiego 8/24
09-500 Gostynin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Terapia"
Łączniczek 2
09-409 Płock