Mirosław Pasierbek

3,4
3,3
3,3
3,2

Mąż chodzi do doktora od kilku lat, ma różne schorzenia,,niestety genetyczne,, stale coś nowego wychodzi.Pan doktor ma święte nerwy. stale daje mężowi nowe badania, stale zlecenia no coś tam,,Tylko dzięki czujności pana doktora i kilkuletniej rehabilitacji mąż chodzi..Ja i mąż nie damy sobie nic złego na Niego powiedzieć..Może i żyje w swoim świecie..czasem przekłada wizyty, ale to z nadmiaru pracy, on poprostu nie potrafi nikomu odmówić.w przychodni jest inny ortopeda--on ma np,max5-7 pacjentów, a pan dr, Pasierbek 120 czasem nawet więcej, do tego przyjmuje maleńkie dzieci..TO NIE JEST ROBOT !!! ...

Z czystym sumieniem mogę Go polecić,, to naprawdę wspaniały lekarz...

Bylam operowana jako dziecko przez Dr Pasierbka dwa razy. Podjal sie mojego przypadku gdy inni rozkladali rece. Do konca zycia bede wdzieczna za zdrowie ktore pomogl mi odzyskac. Jest wspanialym lekarzem i dobrym czlowiekiem.

Witam A my jesteśmy bardzo zadowoleni z dr. Pasierbka nasze dziecko urodziło się z wadą końsko - szpotawą. Pierwsza operacja w wieku 6 miesięcy i nasze dziecko zaczęło chodzić w tym samym wieku co inne dzieci. Teraz nas czeka druga operacja też u dr. Pasierbka. Polecam.

Witam

Przekładał termin operacji kilka razy przez rok dzień przed operacją ją odwoływał. Nie polecam, zmarnowany czas.

Nie dawno miałam przeprowadzaną operację na stopę przez doktora Pasierbka.Wszystko poszło zgodnie z planem.Jestem szczęśliwa z tego powodu.Moim zdaniem to bardzo miły i troskliwy lekarz, który dba o dobro swego pacjenta.Owszem przekłada terminy operacji, ale to nie jest jego wina.Powinni państwo być bardziej wyrozumiali. Karolina Z.

Lecze się u tego lekarza odkąd skończyłam trzy miesiące i dzięki niemu chodzę. Tak jak w poprzednich opiniach- lekarz bardzo dobry ale szpital tragiczny.

Operował mojego syna na stopy płaskie w Szpitalu nr 5 w Sosnowcu (Górniczy). Zaczynam mieć mieszane uczucia. Operacja technicznie się udała. Kości są na właściwym miejscu. Problem w tym że po operacji i zdjęciu gipsu zostały bardzo brzydkie blizny jak po oparzeniu. Do tego nie widzę w tym lekarzu wsparcia obecnie a dziecko nie chodzi prawidłowo. Największy problem tego lekarza to tak duża liczba pacjentów, że zabiegi i wizyty odbywają się taśmowo i doktor nie zawsze pamięta przypadki swoich pacjentów. Na obronę tego doktora mogę napisać, że do zakażeń po operacyjnych przyczynia się szpital a nie lekarz. W szpitalu w Sosnowcu na ortopedii karaluchy są w łazienkach a pacjenci leżą z ranami po operacjach. Lekarz SUPER, szpital nr 5 oddział+przychodnia największa porażka.

Jestem doktora pacjentem od urodzenia. Miałem dwie stopy końsko szpotawe po czym po jednej operacji lewą uratował a prawa wymagała dalszego leczenia miałem na ją 7 zabiegów również miałem wydłużaną nogę aparatem Ilizarowa. I mogę teraz powiedzieć z czystym sumieniem że normalnie chodzę i jest to zasługa doktora.

Doigrał się...prawomocnie skazany za błąd lekarski. Rozmawiałam z jedną znajomą i wiem, że w ramach wyroku miał zwrócić część kosztów procesu sądowi i rodzicom okaleczonego dzieciaka. Podobno tego nie robi i trzeba to ściągać przez komornika. Ja pi..lę co za typ. Na jakiś czas (podobno rok) jednego uja mniej.

Znam Pana dr. M.Pasierbka od ponad 10 lat. Moj syn wymagał operacji i musze powiedzieć,że to był jedyny lekarz, który podszedł ze zrozumieniem i w pełni profesjonalnie .Poprowadził leczenie mojego syna a potem dzieisątki wizyt kontrolnych az do wyleczenia. Jestem wdzięczna i zawsze będę. Mirosława Dąbrowska

Jestem wdzięczna i zawsze będę.
Mirosława Dąbrowska