Mirosław Pasierbek

3,4
3,3
3,3
3,2

ODRADZAM - a to moja historia pęknięcie kości którego nie zdiagnozował, kazał chodzić po 3 tygodniach zdiagonozował ale złamanie z przemieszczeniem kości ROK chodziłam w gipsach ;/ doszło do martwicy kości zatwierdził operacje, 2 miesiace pobytu w szpitalu co dzien przekładał operacje czego chciał KASY dostał od rodziców łapówkę operaqcja była za 2 dni. Wpiowadził pręt do nogi ODWROTNIE zerwał chrząstkę wzrostową zniszczył cały staw skokowy wyciął 4 cenrymetry kości. Mój bul po tej operacji był ogromny !! Nikt nie chciał się podjąć wyjęcia tego prętu, po 6 operacjach wyleczono ...

ODRADZAM - a to moja historia
pęknięcie kości którego nie zdiagnozował, kazał chodzić po 3 tygodniach zdiagonozował ale złamanie z przemieszczeniem kości ROK chodziłam w gipsach ;/ doszło do martwicy kości zatwierdził operacje, 2 miesiace pobytu w szpitalu co dzien przekładał operacje czego chciał KASY dostał od rodziców łapówkę operaqcja była za 2 dni. Wpiowadził pręt do nogi ODWROTNIE zerwał chrząstkę wzrostową zniszczył cały staw skokowy wyciął 4 cenrymetry kości. Mój bul po tej operacji był ogromny !! Nikt nie chciał się podjąć wyjęcia tego prętu, po 6 operacjach wyleczono nogę (oczywiscie w innym szpitalu) dziś moja noga jest zdeformowana ja mam stopien o niepełnostrawności. Tyle dobrego mi zrobił ze az rzygać się chce a wiem ze to nie jest pierwszy taki wyczyn naszego kochanego doktorka;/

A Ja napisze tak : mam dziecko ze stopami konsko - szpotawymi dzięki doktorowi M.Paierbek moj syn chodzi .Zawsze doktor znajduje czas aby po operacji jak i przed. Zaglada tłumaczy pyta to fakt ma dużo pacjętów ale myślę że spowodowane jest to Jego fachową ręką TYM ŻE JEST BARDZO DOBRYM ORTOPEDĄ .Polecam z całego serca .Anna K

Pasierbek uchodzi za dobrego specjalistę. Ale... ma ogromną liczbę pacjentów, kroi ich po kolei jak leci, nie ma nawet czasu bliżej się nimi zainteresować. Znam kilka osób, które po jego operacji okazały się zakażone gronkowcem. Inna Pani musiała się przesiąść na wózek inwalidzki. Przy tak ogromnej liczbie leczonych jest to pewnie mały odsetek...ale osobiście nie chciałbym się w tym odsetku znaleźć. Miałem robioną artroskopię. Dopiero po niej Pasierbek uwierzył, że mam zerwane wiązadło. Wcześniej stwierdził co innego i wyrzuciłem kilka tysięcy w błoto na drogie (i bolesne) zastrzyki. Dla porównania, inny lekarz od razu się zorientował co jest nie tak. Na operację czekałem w szpitalu półtorej tygodnia, które moglem równie dobrze przeczekać w domu. Nie jest dobrze, nie jest...

Polecam tego o to lekarza, z tego względu, iż przeprowadził mi operację na płaskostopie poprzeczno-podłużne. Operacja oczywiście się udała i dzięki temu nie będę musiał cierpieć w przyszłości. Fakt faktem lekarz troszkę szorstki, ale skuteczny. Poleciłbym go wszystkim zainteresowanym..

SPRAWIEDLIWOŚCI STAŁO SIĘ ZADOŚĆ !!!!!!!!!! SKAZANY PRAWOMOCNYM WYROKIEM ZA POPEŁNIONY BŁĄD LEKARSKI !!!!!!! KARA POZBAWIENIA WOLNOŚCI 1 ROK I 4 MIESIĄCE W ZAWIESZENIU NA 2 LATA. ZAKAZ WYKONYWANIA ZAWODU NA ROK.

Świetny Lekarz, ma odpowiednie podejscie do pacjenta. Można mu zaufać naprawdę świetny lekarz . Szybka diagnoza mozna duzo wymieniac.

Świetny Lekarz, ma odpowiednie podejscie do pacjenta.
Można mu zaufać naprawdę świetny lekarz . Szybka diagnoza
mozna duzo wymieniac.

Lekarz który podchodzi " taśmowo " do pacjentów . U mojego 10-letniego syna stwierdził martwicę guzków piętowych. Dziecko cierpiało przez kilka miesięcy gdyż jak twierdził lekarz tej przypadłości się nie leczy, a ona ustąpi sama. Wizyta u innego lekarza i na podstawie tych samych zdjęć RTG na których oparł się dr.Pasierbek całkowicie inna diagnoza to ZAPALENIE ŚCIĘGIEN ACHILLESA, po kilkunastu dniach leczenia i przyjmowania odpowiedznich leków nastąpiła ogromna poprawa. Zdecydowanie nie polecam.

Świetny fachowiec!!! Naprawdę konkretny lekarz,operacja po zerwaniu ścięgien w stopie udała się i dzisiaj nawet nie kuleję. Pozdrawiam Go serdecznie.

Niesłowny, przesuwa termin operacji z miesiąca na miesiąc. Jestem w 100% niezadowolony!

świetny specjalista,bardzo cierpliwy i wyrozumiały . Polecam wszystkim którzy mają problemy ortopedyczne ze swoimi pociechami