Mirosław Pasierbek

Niesłowny, przesuwa termin operacji z miesiąca na miesiąc. Jestem w 100% niezadowolony!

poczwara jedna przeprowadził mi operacje kregosłupa która jego zdaniem musiała być przeprowadzona a jak się okazało takiego skrzywienia jakie miałem nie wolno było operować!!! lekarz nawet nie przeprosił po nieudanej operacji unikał mnie przez rok! przez jego złe doinformowanie jestem na wózku

POPROSTU OSZUST.Zmienia terminy operacji,jest zaklamany,niedokladnie bada i stawia diagnoze na chybil.Wczesnie zada duzych pieniedzy i nie wywiazuje sie z obietnic. UWAZAJCIE na niego,jest nie fer.

ODRADZAM - a to moja historia pęknięcie kości którego nie zdiagnozował, kazał chodzić po 3 tygodniach zdiagonozował ale złamanie z przemieszczeniem kości ROK chodziłam w gipsach ;/ doszło do martwicy kości zatwierdził operacje, 2 miesiace pobytu w szpitalu co dzien przekładał operacje czego chciał KASY dostał od rodziców łapówkę operaqcja była za 2 dni. Wpiowadził pręt do nogi ODWROTNIE zerwał chrząstkę wzrostową zniszczył cały staw skokowy wyciął 4 cenrymetry kości. Mój bul po tej operacji był ogromny !! Nikt nie chciał się podjąć wyjęcia tego prętu, po 6 operacjach wyleczono ...

ODRADZAM - a to moja historia
pęknięcie kości którego nie zdiagnozował, kazał chodzić po 3 tygodniach zdiagonozował ale złamanie z przemieszczeniem kości ROK chodziłam w gipsach ;/ doszło do martwicy kości zatwierdził operacje, 2 miesiace pobytu w szpitalu co dzien przekładał operacje czego chciał KASY dostał od rodziców łapówkę operaqcja była za 2 dni. Wpiowadził pręt do nogi ODWROTNIE zerwał chrząstkę wzrostową zniszczył cały staw skokowy wyciął 4 cenrymetry kości. Mój bul po tej operacji był ogromny !! Nikt nie chciał się podjąć wyjęcia tego prętu, po 6 operacjach wyleczono nogę (oczywiscie w innym szpitalu) dziś moja noga jest zdeformowana ja mam stopien o niepełnostrawności. Tyle dobrego mi zrobił ze az rzygać się chce a wiem ze to nie jest pierwszy taki wyczyn naszego kochanego doktorka;/

Lekarz który podchodzi " taśmowo " do pacjentów . U mojego 10-letniego syna stwierdził martwicę guzków piętowych. Dziecko cierpiało przez kilka miesięcy gdyż jak twierdził lekarz tej przypadłości się nie leczy, a ona ustąpi sama. Wizyta u innego lekarza i na podstawie tych samych zdjęć RTG na których oparł się dr.Pasierbek całkowicie inna diagnoza to ZAPALENIE ŚCIĘGIEN ACHILLESA, po kilkunastu dniach leczenia i przyjmowania odpowiedznich leków nastąpiła ogromna poprawa. Zdecydowanie nie polecam.

Świetny Lekarz, ma odpowiednie podejscie do pacjenta. Można mu zaufać naprawdę świetny lekarz . Szybka diagnoza mozna duzo wymieniac.

Świetny Lekarz, ma odpowiednie podejscie do pacjenta.
Można mu zaufać naprawdę świetny lekarz . Szybka diagnoza
mozna duzo wymieniac.

Świetny fachowiec!!! Naprawdę konkretny lekarz,operacja po zerwaniu ścięgien w stopie udała się i dzisiaj nawet nie kuleję. Pozdrawiam Go serdecznie.

Polecam tego o to lekarza, z tego względu, iż przeprowadził mi operację na płaskostopie poprzeczno-podłużne. Operacja oczywiście się udała i dzięki temu nie będę musiał cierpieć w przyszłości. Fakt faktem lekarz troszkę szorstki, ale skuteczny. Poleciłbym go wszystkim zainteresowanym..

Znam Pana dr. M.Pasierbka od ponad 10 lat. Moj syn wymagał operacji i musze powiedzieć,że to był jedyny lekarz, który podszedł ze zrozumieniem i w pełni profesjonalnie .Poprowadził leczenie mojego syna a potem dzieisątki wizyt kontrolnych az do wyleczenia. Jestem wdzięczna i zawsze będę. Mirosława Dąbrowska

Jestem wdzięczna i zawsze będę.
Mirosława Dąbrowska

Jeśli ktoś "zapłacił" i jest niezadowolony lub czuje się oszukany jak ja proszę o kontakt. kikkur@wp.pl