Mirosław Pasierbek

3,4
3,3
3,3
3,2

poczwara jedna przeprowadził mi operacje kregosłupa która jego zdaniem musiała być przeprowadzona a jak się okazało takiego skrzywienia jakie miałem nie wolno było operować!!! lekarz nawet nie przeprosił po nieudanej operacji unikał mnie przez rok! przez jego złe doinformowanie jestem na wózku

Mój syn przeszedł zabieg przeszczepienia ścięgien Achillesa w obu stopach,teraz mniej koślawi stopy.

POPROSTU OSZUST.Zmienia terminy operacji,jest zaklamany,niedokladnie bada i stawia diagnoze na chybil.Wczesnie zada duzych pieniedzy i nie wywiazuje sie z obietnic. UWAZAJCIE na niego,jest nie fer.

Jeśli ktoś "zapłacił" i jest niezadowolony lub czuje się oszukany jak ja proszę o kontakt. kikkur@wp.pl

Niestety miałam u dr.Pasierbka operację na kręgosłup i przez niego jeżdzę na wóżku inwalidzikim.Nie polecam wam go.