lek. dent. Mirosław Podolski

Ortodonta, Protetyk, Stomatolog

polecam z bólem zeba udałem sie do Pana Podolskiego cały zabieg trwał 5 min bez boleśnie świetny fachowiec polecam naprawde.

Niestety nie polecam nikomu i sama tam już nie wrócę. Nie dość,że lekarz wszystkie zęby by najchętniej rwał to jeszcze usunął mi zęba, którego jak się okazało nie miał prawa ruszyć ponieważ zebrała się ropa. Nie dość,że taki zabieg jest niebezpieczny to w dodatku znieczulenie nie zadziałało i był bardzo bolesny. Niekompetentny nie polecam!

Chodzimy całą rodziną leczyć zęby do p. Podolskiego, jest bardzo kompetentny, godny zaufania. Nie wyobrazam sobie teraz iść do innego dentysty. Polecam:)

Polecam:)

Dentysta bardzo dobry do rwania.Nienadaje sie do leczenia dzieci.Twierdzil ze moje dzieci maja zdrowe mimo ze bolaly.Znalazlam innego rzetelnego dentyste okazalo sie ze maja po 4 zeby do leczenia.chodzilam co 4 miesiace do kontroli ito niemozliwe ze niezauwazyl tego Idzie na ilosc przyjetych a nie na jakosc.

leczę się dość długo u doktora Podolskiego. Czasami na fundusz a tez prywatnie, jak już nie ma miejsc na fundusz Nie zdażylo mi sie aby oszczędzał na materiale- zawsze na koniec plombowania zgrzytam zębami o kalkę a potem doktor zbiera nadmiar plomby i potem jeszcze poleruje taką szczoteczką Jak zapytam to wyjaśni jak nie zapytam to też zasugeruje co i jak leczyć.Solidnie wykonuje swoją pracę i to już baardzo dlugo

Leczę zęby tutaj już kilka lat i nie mogę powiedzieć żadnego negatywnego słowa ;)

Mieszkam za granica i zawsze jak mam potrzebe wizyty wracam do do tego gabinetu uprzejmosc dyspozycyjnosc dostepna cena i nie tracenie czasu zawsze bylam zadowolona polecam z czystym sumieniem

Bardzo dobry stomatolog , polecam goraco

Bardzo dobry stomatolog , polecam goraco

W 100% polecam.Wizyty prywatne 100% tańsze niz w centrum stomatologicznym dr Frelicha,a nieświadoma zostawiłam tam tyle pieniędzy . Przy pierwszej wizycie u dr.Podolskiego byłam wręcz zdziwiona że zapłaciłam tak mało za leczenie z znieczuleniem.

od lat leczę zęby u doktora i gorąco polecam :)

od lat leczę zęby u doktora i gorąco polecam :)