dr Mirosław Porwoł

Nic dodac nic ujac... Lekarz bardzo mily ale niekompetentny... slabo z leczeniem mowi o rehabilitacji konczyny nie opisujac jak trzeba ja cwiczyc...

Bardzo dobry specjalista, byłem u innych ortopedów którzy proponowali tylko zastrzyki. Dr Porwoł wyjaśnił mi jaki jest problem z moim kolanem i jak powinno przebiegać leczenie. Moje kolano ma się coraz lepiej. Polecam

Jak dla mnie swietny lekarz!! Leczyl moje kontuzje i naprawde jestem bardzo wdzieczny. Badal tez dzieci od znajomych i maja podobne zdanie do mnie.

dr.Mirek Porwol jest wspanialym lekarzem.Dla mnie ptzedewszystkin jest wspamialym CZLOWIEKIEM!

Jeżeli masz poważniejszą kontuzję i złamanie - to zdecydowanie odradzam. Pomimo tytułu dr - typowy lekarz od zwykłych złamań. NIE POLECAM!