lekarz Mirosław Ruciński

Lekarz rodzinny, Pediatra

3,9

Dr Ruciński to nasz lekarz rodzinny od lat. Mnie leczył od maleńkości, więc teraz, kiedy sama urodziłam synka wybór pediatry był dla mnie oczywisty. Ma specyficzny rodzaj poczucia humoru i na pewno osoby które chciałyby sobie pogadać o pierdołach w trakcie wizyty mogłyby się zawieść, ale w końcu lekarz jest od leczenia a nie od plotkowania. Zdecydowanie kompetentny - nie przepisuje antybiotyków na byle katar, pierwszy wpadł na to, że mam chorą tarczycę, a jak mój ojciec trafił na pogotowie i tylko mu zaaplikowali przeciwbólowe bo nie mogli wymyślić co ...

Zdecydowanie kompetentny - nie przepisuje antybiotyków na byle katar, pierwszy wpadł na to, że mam chorą tarczycę, a jak mój ojciec trafił na pogotowie i tylko mu zaaplikowali przeciwbólowe bo nie mogli wymyślić co mu jest, to dr Ruciński postawił prawidłową diagnozę jeszcze przed zrobieniem badań.

Podsumowując - może nie jest to lekarz "do rany przyłóż", ale na pewno dobrze tą ranę zbada i wyleczy :)

Od 6 lat mam styczność z tym lekarzem. Leczę u niego dwójkę swoich dzieci. Może faktycznie na początku czułam, że nie poświęca mi specjalnie dużo czasu, ale i ja z czasem się nauczyłam zachowania i postępowania Dra Rucińskiego. Jest może i zabiegany, ale jak tylko przyjmuje do gabinetu to ZAWSZE stawia dobrą diagnozę, a mi, jako matce, na tym najbardziej zależy. O pogadankach nie ma mowy, ale jak tylko zadam konkretne pytanie zawsze na nie odpowiada. Podsumowując: spełnia wszystkie moje oczekiwania: wzbudza zaufanie, dobrze bada pacjentów i stawia trafną diagnozę. LECZY a NIE UDAJE, że to robi. Polecam, zdecydowanie polecam!

Świetny lekarz. Jest w mojej rodzinie od 28 lat. Mnie leczył od małej, teraz leczy moje dzieci. Zawsze dobrze diagnozowal, leczenie trwalo krótko. Nie przepisuje antybiotyku na byle katar jak robi to większość lekarzy co wynika chyba z wygody. Tlumaczy co i jak podawac. Nigdy sie nie zawiodłam i w razie potrzeby przyjezdza do domu nawet poznym popoludniem, wieczorem czy w weekend. Pozdrawiam

Najlepszy lekarz, specjalista w pełnym słowa tego znaczeniu. Lekarz, który rozumie potrzeby chorego i człowiek, który pomaga w potrzebie. Zaznaczam, leczę u niego dziecko tylko publicznie i od trzech lat się nie zawiodłam, wręcz przeciwnie. Zawszę mówię, że lekarz nie ma być naszym przyjacielem z którym plotkujemy i pijemy kawkę - najważniejsze, że jest kompetentny, a diagnozy i leczenie ratują nasze zdrowie!!!!!!

Leczę się u doktora Rucińskiego od lat i jestem bardzo zadowolona.

Leczę się u doktora Rucińskiego od lat i jestem bardzo zadowolona.

Gdy ma coś wypisać zawsze robi wielką łaske i nigdy nie ma czasu zawsze ma problem jest bardzo nie uprzejmy wręcz chamski a gdy ma przyjechać do domu na wizyte prywatną za 70zł to nie ma problemu o każdej porze więc zastanawiam sie w czym problem czy te 70zł aż tak do niego przemawiają.......

U pana Rucińskiego leczy się moje dziecko już od wielu lat,śmiało mogę powiedzieć że dzięki niemu jest zdrowe. Ja również korzystam z usług pana doktora i nigdy nie zdarzyło mi się być potraktowanym przedmiotowo. Zawsze wysłucha i zaaplikuje odpowiednie leczenie. Jestem zadowolony z usług tego lekarza czego niestety nie mogę powiedzieć o wielu innych z którymi miałem wątpliwą przyjemność się spotkać. Z czystym sumieniem życzyłbym każdemu takiego lekarza rodzinnego. W.F.

Z czystym sumieniem życzyłbym każdemu takiego lekarza rodzinnego.
W.F.

dopiero dr rucinski stwierdził zapalenie płuc u mojej corki inni lekarze twierdzili ze moja corka ma zdrowe płuca i problem tkwi gdzies indziej i zbywali mnie przez 3 tygodnie jestem mu naprawde wdzieczna dzieki niemu moja corka z dnia nadzien czuje sie lepiej

SUPER FACET, LECZY MOJE DZIECIAKI. MÓJ MŁODZSZY SYN W WIEKU 6-7 LAT CO CHWILA LĄDOWAŁ W SZPITALU Z TEMPERATURĄ NIEWIADOMEGO POCHODZENIA. CAŁY WEJHEROWSKI SZPITAL GO BADAŁ I NIE ZNALEŹLI NIC. DZIECIAK CIERPIAŁ PRAWIE ROK. DR. RUCIŃSKI OD RAZU POSTAWIŁ DOBRA DIAGNOZE ZLECIŁ BADANIA I LECZENIE. PO CHOROBIE NIE MA ŚLADU! TO JEST SUPER SPECJALISTA I BEDE POLECAŁA GO KAŻDEMU! MAGDA HAMERA

MAGDA HAMERA

Byłam dwa razy z moją córką o Rucińskiego. Za każdym razem czułam się, że zawracam mu głowę. To jest lekarz wyjęty prosto z PRL-o, choć tamci to mieli chociaż wiedzę w swoim zakresie. Te lekarz jest albo przemęczony, albo nienawidzi swojej pracy. Takich lekarzy nie powinno być. Widać, że robi to tylko dla pieniędzy!