lekarz Mirosław Skóra

2,1
2,5

A ja jestem pozytywnie zaskoczona wizytą u tego lekarza. Wysłuchał mnie, przeprowadził dokładny, wnikliwy wywiad, zbadał. Dobrał leki. Wizyta naprawdę OK. Przyjmuje teraz w Gdyni na ul. 10 Lutego 21. Ja śmiało polecam.

Szkoda, że te opinie w necie znalazłam dopiero po wizycie. Zaoszczędziłabym sobie stresu ze spotkania z najgorszym ginekologiem i lekarzem w życiu. Niech nikt nie ryzykuje tak jak ja. Na długo pozostanie mi uraz. Ten ginekolog nie potrafi profesjonalnie podejść do pacjentki. Tak jak wyczytałam: oschły służbista, podczas wizyty rozmawia przez telefon, bardzo mało delikatny, niesmaczne teksty (wydawało mi się, że jestem przewrażliwiona, ale inne pacjentki z postów też to zauważyły), cytologia według niego nie jest potrzebna co roku (raz na trzy lata to też za dużo)nie wspominając o innych badaniach, pacjentkę ma zagłupią idiotkę. Odradzam tego lekarza każdej kobiecie. Cisną mi się na usta brzydkie określenia na jego osobę i to co robi w pracy.

Zdecydowanie polecam! Byłam dzisiaj u Pana doktora i jestem zadowolona z wizyty. Bardzo uprzejmy i kompetentny człowiek :)

Dzień Dobry! Uważam, że doktor traktuje kobiety przedmiotowo. Niechętnie odpowiada na pytania, wręcz jest poirytowany że pacjentka "o coś śmie pytać"! Odpowiedzi udziela od niechcenia, zdecydowanie można odnieść wrażenie że to gbur, służbista i siedzi w gabinecie za karę! Czy jest zamiennik słowa cham ? ..., bo i takie wrażenie można odnieść. To człowiek, który nie ma w sobie za grosz empatii! NIE POLECAM! PS: Czytałam opinie że w prywatnym gabinecie jest "nieco" inny w stosunku do pacjentki. Czyli co ? Pieniądz ważniejszy od człowieka! Szkoda słów!

Dzień Dobry!

TO Rzeźnik a nie lekarz po raz pierwszy zostałam tak boleśnie zbadana , poszłam na wizytę bo na badaniu krwi wyszło że spodziewam się dziecka ! Zbadał mnie bardzo niedelikatnie , a na usg stwierdził że mam ciąże pozamaciczną i trzeba ją usunąć ! Następnego dnia przez lek . która prowadziła moją pierwszą ciąże trafiłam do szpitala klinicznego gdzie stwierdzono że dziecko jest w macicy i ma się bardzo dobrze , więc zastanawiam się czemu tacy lekarze wogóle leczą ... Bardzo arogancki lekarz , bez kompentenci i powołania UWAŻAJCIE NA ...

Bardzo arogancki lekarz , bez kompentenci i powołania
UWAŻAJCIE NA NIEGO !!!!!!!!!

Po cytologii robionej ,,na fundusz" i program profilaktyczny - po raz pierwszy dostałam po takim badaniu po prostu krwawienia, ktore było nie do opanowania-musiałam przez tydzien brac leki hamujące krwawienie Exacyl 2 opakowania, dodam, że chodze na cytologię od 20 lat i NIGDY NIC TAKIEGO MI SIĘ NIE PRZYTRAFIŁO, po pytaniu do lekarza na następny dzień po badaniu,stwierdził, że lekkie plamienie może być, ale po dwóch dniach nasilająxe się z każdą godziną takie tygodniowe krwawienie to juz nie jest norma,tabletki dostałam od innego(była sobota),i po tyg przestało-dodam,że nic więcej w grę nie wchodziło(zero sexu,innych działań-żeby nie było poszukiwań innej przyczyny.

Kto umie pytac lekarz na wszystko odpowie :)) jestem bardzo zadowolona z tego lekarza

Przez tego Doktora mam od 1,5 roku problem z wyregulowaniem miesiączki!!

Przez tego Doktora mam od 1,5 roku problem z wyregulowaniem miesiączki!!

Marny fachowiec , nieuprzejmy czlowiek, zajety soba , a pacjentki sa dodatkiem - nieztety koniecznym - ZDECYDOWANIE OMIJAC.

NIE POLECAM! KOMPLETNY BRAK KOMPETENCJI, AROGANCKI i CHYTRY NA KASĘ! Stwierdził, że mam PCOS. W ogóle nie wytłumaczył mi na czym to schorzenie polega, ani co robić by się wyleczyć... Jak zadawałam pytania to odpowiadał zdawkowo i kazał info. na necie szukać! Kobitki trzymajcie się jak najdalej od tego pseudolekarza.

NIE POLECAM!
KOMPLETNY BRAK KOMPETENCJI, AROGANCKI i CHYTRY NA KASĘ!

Kobitki trzymajcie się jak najdalej od tego pseudolekarza.