lekarz Mirosław Ślusarski

1,3
1,2
1,1
1,1

Niestety Doktor Ślusarski przegrał walkę z nowotworem: http://nekrologi.wyborcza.pl/0,11,,348511,Miros%C5%82aw-%C5%9Alusarski-kondolencje.html

W tym tygodniu byłam zmuszona udać się do internisty, gdyż dopadła mnie gorączka i ogólne osłabienie, silny ból gardła i całego ciała - grypa. Zadzwoniłam do poradni, pani zapisała mnie do lekarza. Gdybym wiedziała, że będzie to takie wstrętne dziadzisko, to pewnie poczekałabym w kolejce w prywatnej przychodni, gdzie też posiadam abonament. Jednak zależało mi, żeby przed pracą dostać ewentualne zwolnienie lekarskie i leki, bo nie mogłam przełykać śliny i słaniałam się na nogach. Z miejsca lekarz mnie wykrzyczał, że śmie "wymagać" zwolnienia lekarskiego. A jak już usłyszał, że mając ...

Z miejsca lekarz mnie wykrzyczał, że śmie "wymagać" zwolnienia lekarskiego. A jak już usłyszał, że mając abonament w prywatnej przychodzę do państwowej... no tak, odprowadzam składki, bo jestem nierozgarnięta i może jeszcze złożę darowiznę do NFZ oraz podpiszę dożywotnią deklarację o niekorzystaniu z publicznej służby zdrowia!
Wracając do zachowania doktora, to powiem szczerze, że gdyby nie moja stanowcza postawa, to by mnie nawet nie przebadał. Zapytał, czy chcę zwolnienie na 1 dzień, a ja na to, że ma mnie zbadać i ocenić, czy i na ile to zwolnienie, bo chyba od tego jest. Powiedziałam, że kilka dni temu mi wyszły wyniki z usg, że mam węzły powiększone, ale nie miałam ich przy sobie, bo nawet student medycyny jest w stanie wprost mówiąc to "wymacać palcami" badając pacjenta - zatem też odsłoniłam szyję, i kazałam mu zbadać moje węzły... oj, straszny bufon... w międzyczasie dzwonił/a pacjent/ka - oczywiście zbył osobę bardzo oscentacyjnie, że nie ma czasu na pogaduszki - dodam, że poza mną nie było ani jednego pacjenta w kolejce!
Czego nie mogę zarzucić, to fakt, że przepisał mi niedrogie medykamenty, znane mi już z przeszłych kuracji. Jednakże nie zapytał, czy na coś choruję, mam uczulenia, jestem w ciąży, itd. - zero wywiadu.
Jeśli ktoś ma słabą psychikę, to może mieć zrujnowany dzień po takiej wizycie i jeszcze nic nie załatwi - mnie to obeszło, niemniej jednak uważam, że nie jest to lekarz godny polecenia.

Głupi gnój traktujący pacjentów jak ścierwa i stawia złe diagnozy. Nie badając przepisał mojej żonie antybiotyk który to pogorszył jej stan.

Jednym słowem okropieństwo! Nikt zdrowy do lekarza nie chodzi a ja po wizycie czuje się gorzej jak przed, od wejscia do gabinetu miałam wrażenie że powinnam wyjść...na pierwsze pytanie jakie zadałam od razu usłyszałam "ja pani nic nie napisze", a próba grzecznej rozmowy na temat mojego samopoczucia i dolegliwości została urwana i zasugerowano mi że powinnam się zapisać do innej przychodni. Cóż po takim podejściu napewno przychodnię zmienię, bo uważam że lekarz powinien WYSŁUCHAĆ, ZBADAĆ i dopiero oceniać.

Porażka. Diagnoza polega przede wszystkim na konsultacji z pacjentem- tutaj tej konsultacji w ogóle nie ma. Podsumowanie wizyty: stwierdzenie że OGÓLNIE panuje WIRUS grypy i przepisanie ANTYBIOTYKU. Gdzie nie trzeba byc lekarzem by wiedziec że stosuje się je na zakażenia bakteryjne.

Odradzam!!Pan doktor pozal sie Boże powinien paść krowy na pastwisku a nie leczyć ludzi!! Ciekawa jestem jak wygladałaby prywatna wizyta u niego w gabinecie,moze okazałoby sie ze jest miły i kompetentny przedewszystkim.! Wstyd panie doktorze i klasy zycze bo z dobrym wychowaniem to u pana na bakier!!

To nie jest człowiek, nie wspominając już o lekarzu. Ma zero pojęcia na temat podstaw, których uczą się dzieci na biologi. Na moją prośbę o skierowanie na badanie minerałów we krwi, uzasadnioną tym, że mam bezpodstawne poczucie strachu, tremy odpowiedział, że mam iść do psychiatry!!! Każdy normalny człowiek bez specjalnego wykształcenia wie, że takie samopoczucie wynika z zaburzeń gospodarki mineralnej organizmu! Ale ja jako pacjent, który oddaje jedynie 1/3 swojej wypłaty na takich konowałów nie mam prawa aby dowiedzieć się jakich witamin mi brakuje. Za to jakby mu zapłacić to zaraz by wiedział. Albo i nie , bo mam wrażenie, że ten facet w ogóle nie wiele ma z medycyną wspólnego.
Do tego wysnówa beznadziejne komentarze wobec innych lekarzy, którzy przynajmniej próbują pacjentowi pomóc.
Dodam, że przychodnia na ziemovita w ogóle jest jakąś pomyłką. Nikt tam nic nie wie, nikt nic nie pomoże a personel robi większą łaskę pacjentom niż sprzedawca biletów na dworu. Paranoja! Żeby tak ludzi traktować.
RADZĘ OMIJAĆ Z DALEKA BO FAKTYCZNIE MOŻNA TRAFIĆ DO PSYCHIATRY.

Nigdy więcej! Uszczypliwy, nieuprzejmy. Potrafił oświadczyć wprost, że jest niezainteresowany moją chorobą, więc żeby pacjent miał niewiadomo jak szerokie poczucie humoru - taki tekst decyduje o całkowicie utracie zaufania do osoby, której decydujesz się powierzyć opiekę nad swoim zdrowiem. Po podaniu masy wyników z różnych badań potrafił rzucić jedynie "No i?!". Lekarz(?) absolutnie niegodny polecenia!

Cham, gbur i nieokrzesana hołota. Nie interesują go kompletnie objawy, nie pozwala sobie niczego powiedzieć, wszystko wie od razu. Po stuknięciu (dosłownie) 2 razy słuchawką wiedział doskonale co mi jest, oczywiście nie powiadamiając mnie o tym pomimo pytań. Pracuję na umowę-zlecenie i o zaświadczeniu lekarskim o wizycie mogłam tylko pomarzyć. Krzyki w jego gabinecie to chyba codzienność.Płacąc za wizytę, nie otrzymałam żadnej kompetentnej diagnozy. Traktuje pacjentów gorzej niż bydło (wychodząc z gabinetu o godz. 8:02 - ja miałam wizytę na 8:00 - rzucił tylko 'rozkaz' - "czekać!"). Każde pytanie (nawet standardowe) odbiera chyba jako atak na siebie, gdyż odpowiedzią jest krzyk, co świadczy o jego miernej elokwencji i niekompetencji.

Stanowczo odradzam każdemu!!

Bardzo przykre doświadczenie. Gburowaty i chamski. Nie polecam nikomu!!

Bardzo przykre doświadczenie. Gburowaty i chamski. Nie polecam nikomu!!