lekarz Mirosław Ślusarski

1,3
1,2
1,1
1,1

Odradzam!!Pan doktor pozal sie Boże powinien paść krowy na pastwisku a nie leczyć ludzi!! Ciekawa jestem jak wygladałaby prywatna wizyta u niego w gabinecie,moze okazałoby sie ze jest miły i kompetentny przedewszystkim.! Wstyd panie doktorze i klasy zycze bo z dobrym wychowaniem to u pana na bakier!!

Przez 7 ostatnich lat kilka razy trafiłam na tego konowała, często wykorzystywał moje skrajne wyczerpanie chorobą i znęcał się nade mną psychicznie formułując niepotrzebnie kąśliwe uwagi. Obiecałam sobie, że już więcej do niego nie pójdę, ale potrzebowałam pilnie skierowania. Na pytanie, które tabletki na ból gardła są najsłabsze (jestem w ciąży i chcę unikać stosowania leków w ogóle) usłyszałam, że nie będzie mi opowiadał o tysiącach leków, nie jest encyklopedią. Może mi za to pożyczyć atlas leków. Mam zamiar napisać pisemną skargę do zarządców ZiemoVITA. Nie mogę uwierzyć, że utrzymał się tam przez tyle lat.

Głupi gnój traktujący pacjentów jak ścierwa i stawia złe diagnozy. Nie badając przepisał mojej żonie antybiotyk który to pogorszył jej stan.

Bardzo arogancki i gburliwy lekarz. Sama mam wykształcenie medyczne więc widząc jego nieudolność w diagnozowaniu którą maskuje bardzo zarozumiałym oraz niegrzecznym tonem wobec pacjenta podjęłam decyzję,że nigdy więcej wizyt u tego lekarza. Do niego zawsze w przychodni są wolne miejsca oraz krzesełka w poczekalni przed gabinetem świecą pustkami gdy do innych lekarzy już od 7:00 rano ich nie uświadczysz, bo tak go kochają pacjenci przychodni na ul.Ziemowita ,że wolą omijać szerokim łukiem.

Nigdy więcej! Uszczypliwy, nieuprzejmy. Potrafił oświadczyć wprost, że jest niezainteresowany moją chorobą, więc żeby pacjent miał niewiadomo jak szerokie poczucie humoru - taki tekst decyduje o całkowicie utracie zaufania do osoby, której decydujesz się powierzyć opiekę nad swoim zdrowiem. Po podaniu masy wyników z różnych badań potrafił rzucić jedynie "No i?!". Lekarz(?) absolutnie niegodny polecenia!

Wspaniałe doświadczenie. To tak jakbym była na wizycie u dra Hausa, kiedy ma okres i odstawia leki przeciwbólowe :D Jeśli podejdzie się do niego z ironią i dystansem to można wiele zyskać. Nie polecam wrażliwym, miękkim pacjentom. Ci, co mają jaja i potrafią do jego tekstów podejść ironicznie, albo chcieli by zmierzyć swój poziom sarkazmu powinni pchać się drzwiami i oknami.

Nie polecam kobietą cięzarnym wizyt u tego pana. Słowo ,,ciąza" diała na niego jak płachta na byka! Nie słucha pacjenta, nie da sie wypowiedzieć i podchodzi olewawczo! Cytuje ,, i co z tego, że jest pani w ciąży i co z tego, że ma pani katar! nie moża pani nic przepisac i L4 tez sie pani nie należy!" Z mojej strony bylo do widzenia , z jego nic! Po wizycie u innego internisty stwierdzono u mnie zapalenie wirusowe górnych dróg oddechowych i jednak jakieś leki wolno mi stosowac.

słaby, niekompetentny, niesłuchajacy pacjenta.Nie bada by sprawdzic stan zaawansowania choroby. Wogóle wg tego kogoś ,bo człowiekiem to nazwac go nie mozna, to pacjent jest dla lekarza a nie lekarz dla pacjenta. Ten ktoś zatrzymał sie w poprzednim ustroju. Nadrabia zadufaniem i doniosłym tonem. Nie orientuje sie w rzeczywistosci. Internista to inaczej lekarz chorob wewnetrznych -ten ktoś najwyrazniej tego nie wie.

Wrocilam z dwutygodniowego pobytu za granica z kaszlem, ktory powoduje duszenie sie. Pan doktor przylozyl sluchawke dwa razy do moich plecow, powiedzial "no, cos szumi", przepisal antybiotyk i tyle. Zero pytan o przebieg, goraczke, rodzaj kaszlu. Zdecydowanie nie polecam.

Bardzo przykre doświadczenie. Gburowaty i chamski. Nie polecam nikomu!!

Bardzo przykre doświadczenie. Gburowaty i chamski. Nie polecam nikomu!!