dr n. med. Mirosław Smółka

Neurochirurg

Wspaniały lekarz, który ma dobre podejście do pacjenta,wnikliwy,uprzejmy,dba o swoich pacjentów, godny polecenia.Lekarz z prawdziwego zdarzenia taki jak powinni być prawdziwi lekarze z powołania ☺

Bardzo dobry specjalista, dla ktorego liczy sie dobro pacjenta. Uprzejmy oraz bardzo dokladny. Szczerze polecam.

Panu Doktorowi zawdzięczam życie. Świetny specjalista i prawdziwy lekarz z powołania. Dziękuję.

Rewelacyjny lekarz i cudowny Człowiek! Kilka lat temu uratował mi rękę. Bezinteresowny, ciepły i gotowy podjąć ryzyko dla dobra pacjenta. Pomimo, iż obecnie pracuję w środowisku lekarskim, nie spotkałam specjalisty tej klasy. Jestem mu bardzo wdzięczna za przywrócenie mi zdrowia. Anna M.

Anna M.

Pacjentka jest bardzo zadowolona z opieki i szczęśliwej operacji dzięki której szybko powróciła do zdrowia

Wspaniały lekarz,kilka lat temu operował mi guza mózgu.

Wspaniały lekarz,kilka lat temu operował mi guza mózgu.

Wspaniały lekarz z "powołania'.Oddany pacjentowi bez liczenia na "prezenty"Dostępny o każdej porze dla dobra pacjenta.Nie sposób wyrazić wszystkich pozytwnych cech .SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!