lekarz Mirosław Sochacki

2,5

Pan Doktor bardzo niemiły w stosunku do pacjenta! Zostałem umówiony do doktora w zastępstwie i było to spotkanie z Doktorem Sochackim pierwsze i na pewno ostatnie. Zacznijmy od tego, że z doktorem nie ma kontaktu, patrzy on jedynie w monitor, a gdy już musi coś powiedzieć do pacjenta to tylko odburkuje (tak, nie, niech zrobi to niech zrobi tamto) i przewraca oczami, nie odpowiadając na żadne moje pytania odnośnie mojej choroby. Brak jakiejkolwiek empatii do stanu Pacjenta, Doktor siedzi za monitorem jakby w szpitalu był za karę i kompletnie pomylił się z powołaniem. Dodatkowo Doktor bardzo nerwowy, wystarczy się zapytać o cokolwiek i Doktor popada w złość podnosząc głos.

Pan doktor Sochacki, arogancki, brak kultury,brak empatii , byłam z meżem dwa razy na izbie przyjęć , robi łaskę że tam siedzi, może niech zmieni stanowisko!!!! Brak słów

Mi Pan Doktor robił szycie głębokiego rozcięcia nogi na izbie przyjęć. Niesamowicie miły lekarz, potem wszystko wytłumaczył jak postępować w pierwszych godzinach po szyciu.

Zupełny brak kultury, opryskliwy, bezczelny, Zero zainteresowania pacjentem. Zachowuje się jakby robił łaskę.

Zupełny brak kultury, opryskliwy, bezczelny,
Zero zainteresowania pacjentem. Zachowuje się jakby robił łaskę.

Bardzo rzeczowo przeprowadzana konsultacja i trafna diagnoza. Pan doktor dokładnie omówił moje objawy, odpowiedział na wszystkie pytania, spokojnie i klarownie wyjaśnił wątpliwości i zalecenia. Czułam się absolutnie zaopiekowana. Zawdzięczam zdrowie

Czułam się absolutnie zaopiekowana. Zawdzięczam zdrowie

Rzeczowa rozmowa, konkretne porady, fachowa i szybka pomoc lekarska. Bardzo dobry specjalista polecam.

Brak kultury zero czlowieczenstwa obojętność na zgłaszane dolegliwości brak zainteresowania pacjentem

Nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem!

Nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem!