dr Mirosław Starnawski

Laryngolog

1,9
1,9

Ten lekarz podczas badania krzyczał na moje dziecko, że coś źle zrobiło. Syn rozpłakał się i nie chciał więcej razy być u tego lekarza. Ten lekarz jest bardzo niemiły.

Gdy ostatnio byłam z córką u tego lekarza.Czekałam w kolejce dwie godziny, a gdy nadeszła nasza kolej, to lekarz powiedział, że nie jesteśmy zarejestrowane i musimy zarejestrować się telefonicznie. Byłam tak zdenerwowana, że wyszłam i za drzwiami gabinetu zadzwoniłam do niego i zarejestrowałam się i umówiłam na wizytę w ten sam dzień. Nie polecam tego lekarza!

Ten lekarz jest nieuprzejmy i chamski. Ostatnio weszłam do gabinetu z bolącym uchem to zaczął krzyczeć, że ma teraz przerwe i mam nie przeszkadzać. Byłam bardzo oburzona jego zachowaniem. Odradzam!

Lekarz jest okropny w stosunku do pacjentów. Niemiły i arogancki. Jego przerwy na jedzenie czekolady z Wedla i siedzenia w telefonie są irytujące i zbyt częste. Nie polecam.

NIE POLECAM!!!!!!NIE POLECAM!!!!!!NIE POLECAM!!!!!!NIE POLECAM!!!!!!NIE POLECAM!!!!!!NIE POLECAM!!!!!!NIE POLECAM!!!!!!NIE POLECAM!!!!!!

Ten lekarz jest w zupełności niemiły zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jego badania są bolesne a podejście do pacjentów karygodne. Nawyk ciągłego mówienia "wie pani" jest równie irytujący co jego opryskliwość. W odpychający sposób wyraża się o innych lekarzach szczególnie o kardiologu z niska. Gdyby się tylko dało moja opinia nie zawierałaby ani jednej gwiazdki.Z całego serca odradzam wizyt u niego , chyba że nie przeszkadza wam płacz waszego dziecka, które jest badane przez dr Mirosława.

Nieuprzejmy, arogancki, zarozumiały, krytykował innych lekarz, którzy zlecili mi badania. Kategorycznie NIEeeeee polecam. ODRADZAM.

NIEeeeee polecam. ODRADZAM.

niesamowicie nieuprzejmy, chamski i wyniosły. Pomimo objawów bólu zatok czołowych i przynosowych nie zlecił rtg ani tomografii (co jest podstawą w diagnozowaniu tego typu schorzen!!!!!) argumentując to tym,że 'nie ma takiej potrzeby'. Zdecydowanie nie polecam, omijać szerokim łukiem!!!

Dziś mój mąż był u Pana Doktora i jest zdziwiony opiniami na tym forum. Lekarz wytłumaczył dokładnie problem, nie był opryskliwy, co niektórzy zaznaczają na forum bardzo często...a już na pewno nie gonił z czasem. Wizyta umówiona na konkretną godzinę w ramach funduszu NFZ. Dziękuję Panu za fachową poradę.

bardzo nieuprzejmy,lekceważący pacjentow ,butny.normą jest spóznianie się 2 godziny-niepolecam. dwie wizyty i o dwie za dużo!!!!!

dwie wizyty i o dwie za dużo!!!!!