Pan M. Styk wykonał na swoim oddziale operację mającą na celu naprawę statyki narządów rodnych (pochwa i macica wypadały). W 3 tyg. po operacji wszystko zaczęło wypadać od nowa. Lekarz nie zaproponował mi ponownej operacji, a w karcie napisał, że proponował tylko ja odmówiłam. Zaczął leczyć mnie pesarami, co naraziło mnie na dodatkowe niepotrzebne koszty i było całkiem nieadekwatne do rozmiaru schorzenia, ponadto karty z leczenia pesarami usunął z dokumentacji w gabinecie, z czego wynika, że wiedział, że nie powinien mnie tak leczyć. A co najgorsze USG, jakie wykonałam u innego, znanego specjalisty wykazało, że Pan Styk użył do operacji w szpitalu siatek o zupełnie innych wymiarach, drastycznie mniejszych, niż powinny zostać użyte zgodnie z dokumentacją w szpitalu. W samej dokumentacji szpitalnej jest taki bałagan, np. brak mego nazwiska na najważniejszym dokumencie z operacji, czyli protokole operacyjnym, widnieje tam nazwisko jakiejś innej pacjentki, tak że do końca nie wiadomo czyje to są dokumenty. Uprzejmość Pana doktora nie ma nic wspólnego z jego uczciwością i odpowiedzialnością za swoje leczenie, które równają się zeru. Jestem zszokowana, że tak można traktować prywatnego pacjenta za jego własne pieniądze. Odradzam leczenie u tego lekarza zarówno w prywatnym gabinecie jak i na oddziale w Szpitalu Jana Bożego, jeśli nie chce się mieć dodatkowych bardzo poważnych problemów zdrowotnych i osobistych

Bardzo się cieszę, że trafiłam do dr Styka ponieważ wcześniej leczyłam się u innej pani dr, która bagatelizowała moje problemy, mówiła że to normalne, tak ma być itd. Po wizycie u pana dr okazało się, że wcale nie ma tak być, od razu wprowadził leczenie, zlecił badania i wyleczył mnie z infekcji oraz nadżerki. Polecam

Można powiedzieć, że do doktora trafiłam z konieczności ale bardzo się cieszę, że tak się stało bo okazało się, że dolegliwości które miałam a moja lekarka bagatelizowała warte są uwagi. Doktor Styk podjął leczenie i wszystko jest już ok, ufam mu i nie zamienię na innego lekarza

Jestem co prawda dopiero początkującą pacjentką pana doktora ale z wizyt na których u niego byłam mogę z czystym sumieniem wystawić mu ocenę bardzo dobrą gdyż zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, widać że jest dobrym specjalistą i robi wszystko dla dobra pacjenta.

Do pana doktora chodzę już od kilku lat ale zawsze kontrolnie, natomiast niestety ostatnio po basenie przyplątała się do mnie jakaś infekcja. Pan doktor zlecił badania, przepisał leki i po infekcji nie ma śladu. Polecam :)

Doktora Styka polecił mi inny lekarz, pan doktor jest bardzo kulturalnym i miłym człowiekiem. Zajął się moim problemem i wyleczył mnie z infekcji, poinstruował jak się zachowywać żeby unikać takich infekcji. Jestem bardzo zadowolona.

Pan Doktor jest moim lekarzem już od wielu lat i jestem bardzo zadowolona z jego opieki. Zawsze jest miły i uprzejmy, nie robi dziwnych uwag, odpowiada na wszystkie zadane pytania. Polecam

Lekarz godny polecenia i dla kobiet chcących zmienić lekarza jak i dla tych, które chcą pierwszy raz iść do ginekologa. Bardzo dokładny lekarz, z ogromną wiedzą i doświadczeniem

Godny polecenia, bardzo miły, świetne podejście do pacjenta,zawsze uprzejmy i zaangażowany w leczenie.w razie potrzeby dostępny pod telefonem.Polecam.

Godny polecenia, bardzo miły, świetne podejście do pacjenta,zawsze
uprzejmy i zaangażowany w leczenie.w razie potrzeby dostępny pod
telefonem.Polecam.

Bardzo miły, przyjazny. Wizyta przebiega w sympatycznej atmosferze i co najważniejsze doktor jest profesjonalistą w swoim fachu, dba o pacjenta i się o niego troszczy.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin