lekarz Mirosław Trocha

Pan Doktor jest niezastąpiony!! To prawdziwy fachowca w swojej dziedzinie! Już kilkukrotnie zmuszona byłam korzystać z Jego pomocy! Pełny profesjonalizm, do tego przemiły i dowcipny:) także na lekarz na 5 bez dwóch zdań:)

Wspaniały lekarz od razu mi pomóg,wczesniej leczyłam sie u innych lecz żaden mi nie umiał pomóc.Po prostu nie mam słow,żeby opisać tego lekarza.Pod kazdym względem profesjonalista.Jak opowiada na czym bedzie polegał zabieg robi to z takim zaangażowaniem mówiąc wszystko po kolei.Jestem mu bardzo wdzięczna za to ,że mnie wyleczył i dzięki niemu już nie cierpię.Lekarz z powołania,godny polecenia.Polecam wszystkim.

W listopadzie br byłem z moim wnukiem u dr w celu zdiagnozowania i leczenia wrastających paznokci na paluchach dużych obu nóg. Stosowane dotychczas "domowe metody" płukania w mydlanej wodzie nie zdawały egzaminu ponieważ paznokcie "nieubłaganie" z każdym dniem wrastały w ciało coraz głębiej, stąd też wizyta u Pana doktora. Diagnoza była jednoznaczna, usunięcie płytki paznokcia (zerwanie go z palca). Tak też się stało ale oczywiście po kilku dniach przygotowania (pobieranie antybiotyku i innych leków)zabieg został wykonany bezboleśnie i bardzo profesjonalnie (oceniam to tak chociaż jestem laikiem, ale obserwowałem zabieg bezpośrednio). Po zabiegu przez kolejnych kilka dni Pan dr osobiście dokonywał zmiany opatrunków całkowicie bezinteresownie (należy rozumieć, bez pobierania opłat). Dzięki za skuteczne i profesjonalne leczenie. Pozdrawiam serdecznie. E.Sz.

O Panu Doktorze mogę wypowiadać się tylko w superlatywach. Miły, kompetentny lekarz, który w 200 % wie, co robi. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Pana Doktora. Wdzięczna pacjentka.

dobry lekarz.przejmuje się pacjentami.z całym sercem mogę go polecić innym. I bez pieniędzy też

Chyba to on miły jest jak płacisz za wizytę. Arogancki,nie miły, mało kompetentny- sam nie pamięta co mówił 5 min temu, zbywa gdy zadaje się pytania i wstaje podchodząc do drzwi z myślą żebyś już sobie poszedł.ECH SZKODA GADAĆ

Wspaniały lekarz, prawdziwy człowiek. Kompleksowo podchodzi do choroby, tłumaczy i wyjaśnia metody leczenia, osoba niezwykle kompetentna. Zoperował moją rozległą przepuklinę. Po operacji szybko wróciłam do formy, a ślad po cięciu widać, że zrobiony przez prawdziwego fachowca. Dziękuję Panie Doktorze

Swietny lekarz!!!!!!!!!Tylko pozazdroscic takiego ordynatora!!!!!!

Swietny lekarz!!!!!!!!!Tylko pozazdroscic takiego ordynatora!!!!!!

nie będę się tutaj rozpisywał,ale uznałem za stosowne oddać swój głos niejako na chirurga,który moim zdaniem jest bardzo kompetentny,konkretnie podszedł do "mojego"złamania:rtg, rozpoznanie,no i gips oczywiście-usztywnienie dłoni.Wszystko odbyło się sprawnie,w miłym że tak powiem klimacie jestem zadowolony,polecam rzeczowość doktora!

Mój chłopak skarżył sie na ostre skurcze brzucha a rok temu miał operacje żołądka.W najbliższym szpitalu stwierdzili,że nic Mu nie jest,trzymali pół dnia,dali kroplówke i w stanie dobrym wypisali popołudniu do domu.Zdążyliśmy dojechać do domu i bóle wróciły.Pojechaliśmy do szpitala w Tczewie a tam okazało się,że ma dziurę w żołądku i odrazu trafił w stanie ciężkim na stół operacyjny.BARDZO DZIĘKUJĘ TEMU LEKARZOWI!!!!DZIĘKI NIEMU MÓJ CHŁOPAK ŻYJE!!!