lekarz Mirosław Wąsiewicz

3,9

Pana Doktora odwiedziłam w Neuromedice. Ujął mnie cierpliwością. Odpowiedział na wszystkie putania bardzo precyzyjnie, dzięki temu wszystko wiem o swojej chorobie. była to moja druga wizyta (pierwsza w szpitalu Kopernika w poradni) ku mojemu zdziwieniu jego poświęcony czas był taki sam. nie musiałam czekać na USG bo od razu Pan Doktor mi je zrobil. Bardzo polecam. Byłam wcześniej u innych lekarzy, nie dość ze musiałam czekać na zwykle badanie to jeszcze za samo umówienie się musiałam zapłacić. Innym mowie zdeycydowanie NIE!!!

Pana Doktora odwiedziłam w Neuromedice.

zmiana opatrunku 150 PLN... żałosne, wizyta 5 min. Nie mówię, że jest niekompetentny ale zdecydowanie pieniądz i pieniądz. Na każdym kroku informacja że i to i to kosztuje.

zmiana opatrunku 150 PLN... żałosne, wizyta 5 min.

Bardzo polecam Pana Doktora.Szanuje klienta, ma dla niego czas i spokojnie wszystko tłumaczy. Wzbudza zaufanie. Pacjent czuje,że jego problem jest naprawdę ważny również dla Pana Doktora. Interesuje się innymi dolegliwościami,które mogą mieć związek z celem wizyty. Miłym zaskoczeniem jest wychodzenie po pacjenta i zapraszanie do gabinetu. Taki gest pamiętam z dawnych lat u lekarzy starej daty, obecnie już prawie nie stosowany.

Odwiedzilam pana doktora w placowce nfz i prywatnej naprawde nie widzialam roznicy .mialam robiona operacje na zylaki na nfz przez pana doktora i jestem bardzo zadowolona ,jak rowniez skleroterapie ale to juz prywatnie bo nie jest refundowane przez nfz na rezultaty zabiegu czekam.Bardzo przemily czlowiek.

Dr Wąsiewicz jest wybitnym specjalistą, po badanu USG Doppler wszystko mi dokładnie wyjaśnił. Bardzo sympatyczny i miły, z ogromnym poczuciem humoru. Życzę wszystkim więcej takich profesjonalnych i sympatycznych lekarzy.

Bardzo kompetentny, cierpliwy, uprzejmy lekarz. Dokładnie i bez pośpiechu odpowiada na wszelkie pytania. Zabieg przeprowadzany jest profesjonalnie, w miłej atmosferze. Pełen komfort i bezpieczeństwo. Polecam Pana doktora!

Baaaaardzo polecam tego lekarza.Bylam zaskoczona, ze Pan doktor jest tak mily bo obecnie to rzadkosc. Do tego wszystko wytlumaczyl dokladnie:skad sie biora przyczyny choroby,jak z nia walczyc itp.Zdecydowanie zgadzam sie z poprzednimi opiniami. Wreszcie uzyskalam fachowa porade.Pozdrawiam serdecznie

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Przez wiele miesięcy leczyłem się u innego lekarza bez poprawy i nie proponował mi zabigu. Dopiero Pan doktor stwierdził, że leczenie zachowawcze nc w moim przypadku nie pomoże. Po operacji czuję się świetnie.

Profesjonalizm w każdym calu. Dokładność i odpowiednia ilość poświęconego czasu. Świetny lekarz z ogromną kulturą osobistą.

Bardzo miły,profesjonalista.Jestem po zabiegu usunięcia żylaków.Polecam go każdej potrzebującej osobie.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Łódź"?

Marek Kotala

MIKOMED