1,3

Z początku wszystko wyglądało w porządku, przez pierwsze sezony, miłym zaskoczeniem były małe kolejki (później miało się jasno wytłumaczyć dlaczego), jednak z czasem kiedy moja dolegliwość zaczęła się komplikować i Pan wolski musiał się wykazać czymś więcej niż tylko sczepieniem. Zaczęły się schody. Dla przykładu systematycznie co rok dostawałem uczulenia na skórze poprosiłem o jakąś maść, później zwróciłem uwagę, że co roku dostawałem inną maść, niby jeszcze nic złego w tym by nie było gdyby nie fakt, że maści miały sprzeczne działania. W ogóle to odczuwałem wrażenie, że w zasadzie mnie nie słuchał, wpatrzony monitor tylko udawał, diagnozę ograniczają do szablonu. Kiedy pytałem co mnie może uczulać słyszałem odpowiedzi – „różne rzeczy pylą” Takie ogólniki miały okazać się codziennością jeśli tylko pacjent ośmielił się wyjść za ramy podawania szczepionki. Recepty wypisywał raz z ulgą, a raz ze 100% odpłatności. Kiedy zwróciłem uwagę usłyszałem: - dzisiaj wypisałem już dużo recept. Kiedy dodałem co to za argument, usłyszałem, że NFZ się czepia, następnie padła długa litania jak ma ciężko, jako biedny lekarz w Polsce. Im dalej w czasie, tym coraz trudniej było dostać receptę z ulgą, coraz więcej było narzekania swój ciężki los i jak to znajomy X dobrze sobie żyję w stanach pracując w szpitalu 1 dzień w tygodniu. Zaczęło się robić coraz bardziej groteskowo. Obecnie w każdym tygodniu co najmniej kilka dni (jak nie tygodni) go nie ma. Co ma zrobić pacjent który dostał potężnego uczulenia? To już jego zmartwienie... Zawsze się tłumaczy, że nie może przyjmować więcej pacjentów bo NFZ mu nie zapłaci. Nigdy nie zapomnę, kiedy stwierdził, że mógł by pracować i za darmo, ale papier do drukarki i waciki są takie drogie. W zasadzie zgodność pieniędzy od NFZ-tu to jedyne na co zwraca uwagę. (kasa musi się zgadzać) Nigdy nie idzie pacjentowi na rękę. Wręcz lubuje się w piętrzeniu problemów.

Lekarz jest wyjątkowo niekompetentny i nie wrażliwy. Potrafił zamknąć drzwi do poradni pacjentowi przed nosem, i pójść do domu, argumentując że jest zmęczony. Nie uwierzył bym własnym oczom gdyby nie spotkało mnie samego to później. Chyba nie muszę dodawać, nie było jeszcze czasu na zamknięcie przychodni.
Szczytem było kiedy Ewuś nawalił zostałem po prostu wyrzucony z gabinetu, tak jakbym był jakimś kombinatorem bez ubezpieczenia, oczywiście fakt, że jestem pacjentem od 6 lat nie miał najmniejszego znaczenia, ani to, że dostałem mocnego uczulenia. (dobrze, że w aptece się zlitowali i dali mi odpowiedni lek).
Żeby nie być tak całkiem negatywnym i powiedzieć coś pozytywnego to trzeba przyznać, że ma całkiem elegancki gabinet (drogie komputerki, drukarki, mebelki niczego sobie, etc.) i jeśli z początku się ufa swojemu lekarzowi można odnieść wrażenie, że jest ok. choć tak naprawdę jego terapia bardziej szkodzi niż pomaga.

NAPRAWDĘ NIE PRZYZWOITE.

chamski, symulujący badanie, nie zna się na przepisach, osobie ubezpieczonej chce wystawiać recepty na 100% odpłatności, wg jego przekonania to on jako "lekarz" decyduje kogo będzie leczyć a kogo nie, ignorant i arogant, wrogowi bym nie poleciła tego "lekarza" a co dopiero rodzinie, stanowczo odradzam, strata czasu i nerwów, nie bez powodów to tego "lekarza" krótkie są kolejki - nikt kto go już poznał nie wraca do niego.

gburowaty,chamski , niekompetentny, rutyna niestety, szkoda czasu

gburowaty,chamski , niekompetentny, rutyna niestety, szkoda czasu

mało komunikatywny, patrzy w komputer i wstukuje dane, nie potrafi zdiagnozować choroby i dobrać odpowiedniego leku,nie polecam