dr Mirosława Bednarska

Internista

Bardzo polecam Panią doktor która bardzo mi pomogła . Dzięki niej mam dobrze zdiagnozowaną chorobę i odpowiednio dopasowane leczenie. Prawdziwa lekarka z powołania i z ogromnym sercem do pacjentów .

Bardzo polecam. Przyszłam szukając pomocy po nieskutecznym leczeniu u innego lekarza. Po wprowadzeniu leczenia od Pani doktor, już następnego dnia rano (!) jest znaczna poprawa i ulga. Dokładne badanie, wywiad i celna diagnoza to tylko początek, bo to również po prostu serdeczna osoba, która rozmawia z pacjentem i odpowiada na pytania aż wszystko jest jasne, bez zniecierpliwienia czy wzdychania :) Polecam serdecznie!

Troskliwa, zainteresowana pacjentem, cierpliwa, profesjonalna, nowoczesna. Zyczliwa i fachowa. Jestem pod wrazeniem.

Najlepszy lekarz u jakiego byłam do tej pory:) Natychmiastowa diagnoza,zrozumiała informacja o stanie zdrowia i dalszym leczeniu:)Poza tym bardzo miły kontakt z pacjentem:) Polecam w 100% !

To była wizyta z przyjazdem do domu. Wspaniały lekarz i do tego bardzo ładna...mmm... Polecam gorąco, niestety nie może być lekarzem pierwszego kontaktu, a szkoda.

Polecam gorąco, niestety nie może być lekarzem pierwszego kontaktu, a szkoda.

Wciąż poszukujesz "Internista Grodzisk Mazowiecki"?

Szpital Zachodni

Kościuszki 29
Lecznica LIFE-MED BIS
Filipa de Girarda 17
96-300 Żyrardów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "TAK-MED"
Bliska 14