lekarz Mirosława Bednarz

Lekarz rodzinny

2,5
2,5
2,2

Stanowczo odradzam. Antybiotyk i witaminy receptą na wszystko. Złe rozpoznanie, zblazowane podejście do pacjenta. Gdybym nie zasięgnął porady innego lekarza mój stan zdrowia pogorszyłby się nieodwracalnie (Pani doktor utrzymywała, że jest wszystko dobrze). Z całym szacunkiem ale takie podejście zagraża zdrowiu i życiu. Podejście do pacjenta zależne od humoru i dnia to jeszcze inna kwestia.

Bardzo sympatyczna pani doktor ,zawsze trafia w diagnozę bardzo gorąco polecam i dziękuję 😉 zawsze miła odpowiada na każde pytanie które się zadaje

Pani Doktor bardzo zaangażowana. Wszystko tłumaczy i jest możliwość konsultacji w weekend przez tel. Pozdrwaiam

Bardzo dobry lekarz z doświadczeniem, szczegółowo zbiera wywiad, dokładnie osłuchuje, nie jak pozostali. Szybka reakcja Pani doktor, trafna diagnoza i skierowanie do szpitala uratowało moje dziecko. Bardzo polecam.

Bardzo dobry lekarz z doświadczeniem,

Przestrzegam!!!!!! Antybiotyk zawsze wszędzie i na wszystko!!! Niekompetentna, nie przestrzega jakichkolwiek wytycznych dotyczących antybiotykoterapii.

Odradzam, aplikuje zastrzyki z antybiotykiem jak witaminy. Uważajcie na nią!!!Wyszukuje nieistniejących chorób u małego dziecka. Katar pomyliła z zapaleniem oskrzeli!!! Masakra. Faktycznie zachowuje się jakby pojadła wszystkie rozumy i opowiada o doświadczeniach medycznych. Już nigdy do niej nie pójdę z dziećmi. Przyjmuje w pomocy doraźnej w Swarzędzu, na Cieszkowskiego. Odradzam i lepiej skonsultować jej diagnozę z innymi lekarzami.

Masakra. Robi wrażenie pani, która pozjadała rozumy, chwali się przy tym ukończonymi specjalizacjami, ale pacjenta traktuje jak zło konieczne. Opryskliwa, gdyby nie gruba kasa za wizytę to pewnie nawet by nie zerknęła w wyniki badań. Ona wie lepiej. Zdecydowanie nie polecam, jeszcze trochę a Falck będzie świecił pustkami.

Zdecydowanie nie polecam, jeszcze trochę a Falck będzie świecił pustkami.

nie polecam !!! a wręcz zdecydowanie odradzam!!!

nie polecam !!! a wręcz zdecydowanie odradzam!!!

Bardzo dobra lekarka, interesuje się bardzo pacjentami i jest im oddana o każdej porze dnia. Potrafi bardzo trafnie po dokładnym zbadaniu i zleceniu niezbednych badań postawić szybką i trafną diagnoze .Ma bardzo dobry kontakt z dorosłymi ,no i z dziecmi. Leczyła całą naszą rodzinę i była zawsze dostępna.Bardzo polecam.

Zdecydowanie nie polecam - bardzo dziwna osoba (chyba sama ma wielkie problemy ze zdroweim - ale psychicznym).