lek. dent. Mirosława Chodorowska

Bardzo profesjonalny lekarz, przede wszystkim miły i sympatyczny. Szkoda, że juz nie ma podpisanej umowy z NFZ

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, polecam każdemu, szczególnie tym co boją się chodzić do dentysty. Pełen profesjonalizm ze stroni Pani stomatolog.

Lekarz - ideał. Dentysta z powołania. Dokładna, kompetentna, sympatyczna. Pacjent traktowany jest życzliwie z uwagą, bez pośpiechu. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto z powodu strachu przed dentystą po prostu do niego nie chodzi. Najlepsza Pani stomatolog jaką znam, naprawdę polecam

Hop, siup, po kanapie, Bączyński mnie nie złapie!

Hop, siup, po kanapie, Bączyński mnie nie złapie!

Bardzo profesjonalna Pani stomatolog. Gorąco polecam za dużą cierpliwość, uprzejmość i delikatność.

Trafiłam do tej dentystki przez przypadek. Pewnego dnia późnym wieczorem wyłamał mi się ząb. Po prostu poszłam do gabinetu , prawie o północy, i zostałam natychmiast przyjęta. Myślę że takie podejście do pacjenta powinno byc normalne.