lekarz Mirosława Ciarka-Golonka

Laryngolog

3,3
3,3
3,7

Lekarz, który ma szerokie podejście do pacjenta, bierze pod uwagę różne inne rzeczy mogące być źródłem choroby. Widać, że naprawdę chce pomóc osobie, która przychodzi po poradę a nie tylko "odbębnić". Nie mam zastrzeżeń i polecam.

Świetny lekarz i dobry człowiek. Nie pochodzę z Krakowa, a do szpitala muszę dojechać ok. 2 godz. pociągiem. Miałam do zrobienia kilka badań, które dzięki Pani doktor udało się wykonać tego samego dnia i nie musiałam jeszcze raz przyjeżdżać, co jest dla mnie dużą ulgą. Diagnoza trafiona, przepisane leki bardzo tanie i przede wszystkim skuteczne! Do tego jeszcze kilka cennych uwag odnośnie zmianie nawyków żywieniowych które pośrednio wpływały na moją chorobę. Moja odporność znacznie wzrosła. Zdecydowanie polecam!

Świetny lekarz i dobry człowiek.
Zdecydowanie polecam!

Moja wizyta w poradni laryngologicznej to jedno wielkie nieporozumienie!!! Pani doktor zobaczyła moje gardło, coś wypisała na recepcie i powiedziała "to tyle, do widzenia". Dodam, że obecnie chodzę do innego laryngologa, który mnie leczy. Pani dr przepisała mi jedynie doraźne środki, które miałam stosować w domu. Brakowało mi komentarza na temat stanu mojego gardła i dalszych wskazówek. Miałam wrażenie, że przepisując mi kolejne drogie leki, chciała się pozbyć problemu. Z całą pewnością odradzam! Sam szpital ma wspaniałą opinię i miałam przyjemność poznać paru lekarzy na oddziale. Poradnia szpitalna a oddział to jednak niebo, a ziemia.