lekarz Mirosława Ciarka-Golonka

Laryngolog

2,4
2,6

Nie polecam pani doktor. Probowałam umówić sie na teleporade bylam z pania doktor w kontakcie smsowym. Karmie piersią i pani doktor poleciła mi lek, na covid zapytałam czy mam stosować go w odstepach czasowych od karmienia( zachorowalam na covid i sprawa była poważna) i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu pani doktor do mnie zadzwonila, tak sie ucieszyłam ze wyjaśni sie co mam robić,ale niestety zadzwoniła zeby mnie okrzyczeć ze przeszkadzam jej w dniu wolnym i ona nie pomoze mi .... rozłączyła sie . chciało mi sie plakać ,straciłam wtedy wiarę w lekarzy ze mogą tak potraktować człowieka chorego i potrzebującego

Bardzo slaba lekarka, wydaje opinie zanim zapozna sie z faktami. Nie polecam kontaktow ani tym bardziej jakiejkolwiek zaplaty. Omijajcie szerokim lukiem

Lekarz, który ma szerokie podejście do pacjenta, bierze pod uwagę różne inne rzeczy mogące być źródłem choroby. Widać, że naprawdę chce pomóc osobie, która przychodzi po poradę a nie tylko "odbębnić". Nie mam zastrzeżeń i polecam.

Świetny lekarz i dobry człowiek. Nie pochodzę z Krakowa, a do szpitala muszę dojechać ok. 2 godz. pociągiem. Miałam do zrobienia kilka badań, które dzięki Pani doktor udało się wykonać tego samego dnia i nie musiałam jeszcze raz przyjeżdżać, co jest dla mnie dużą ulgą. Diagnoza trafiona, przepisane leki bardzo tanie i przede wszystkim skuteczne! Do tego jeszcze kilka cennych uwag odnośnie zmianie nawyków żywieniowych które pośrednio wpływały na moją chorobę. Moja odporność znacznie wzrosła. Zdecydowanie polecam!

Świetny lekarz i dobry człowiek.
Zdecydowanie polecam!

Moja wizyta w poradni laryngologicznej to jedno wielkie nieporozumienie!!! Pani doktor zobaczyła moje gardło, coś wypisała na recepcie i powiedziała "to tyle, do widzenia". Dodam, że obecnie chodzę do innego laryngologa, który mnie leczy. Pani dr przepisała mi jedynie doraźne środki, które miałam stosować w domu. Brakowało mi komentarza na temat stanu mojego gardła i dalszych wskazówek. Miałam wrażenie, że przepisując mi kolejne drogie leki, chciała się pozbyć problemu. Z całą pewnością odradzam! Sam szpital ma wspaniałą opinię i miałam przyjemność poznać paru lekarzy na oddziale. Poradnia szpitalna a oddział to jednak niebo, a ziemia.