lekarz Mirosława Dembińska

Pediatra

3,9

Nie wiem skąd takie krytyczne opinie. Ja jestem zachwycona Panią doktor. Mam tylko do niej zaufanie, a leczę u niej dwójkę dzieci od już 11 lat. Zawsze uprzejma, zawsze z chęcią tłumaczy i odpowiada na moje dodatkowe pytania (co nigdy mi się nie zdarzyło szczególnie na dyżurach u innych lekarzy). Na zwykłe przeziębienie nie daje antybiotyków tak jak to robi większość pediatrów. Ostatnio byłam na dyżurze i jakaś pseudo pani pediatra zapisała mi jak zwykle antybiotyk. Na moje pytanie czy trzeba oczywiście odpowiedź twierdząca. Nie uwierzyłam - na drugi dzień wzięłam wolne i zapisałam się do doktor Dembińskiej. Oczywiście od razu powiedziała mi, że dobrze że nie dałam antybiotyków, bo to są wirusy a nie bakterie. Moje dziecko wyzdrowiało bez antybiotyków. Teraz szukam Panią doktor Dembińską, bo niestety odeszła z citomedu

Ja jestem zachwycona. Dokładnie wszystko tłumaczy i jeśli tylko mogę chodzę z dziećmi tylko do niej, ale niestety na wrzosach ma mało dyżurów:( Jest na bieżąco, zna się na nowych lekach i ma doświadczenie, a z tym się pierwszy raz spotkałam (może dlatego, że chodzimy tylko na fundusz...).

Mogę tylko podziękować pani doktor,za dociekliwość i profesjonalizm. Dzięki, jej kompetencjom syn trafił w odpowiedniej chwili do szpitala. Jestem wdzięczna i każdemu rodzicowi życzę takiego pediatry

Zaskakuje mnie usunięcie większości komentarzy na temat pracy P.Doktor....Widać cenzura w PL wróciła.Daję obciąć sobie obie ręce że większość tych komentarzy była na nie korzyść P.Dr.Miałem okazje 2-3 razy skorzystać z porady tej lekarki.Powiem tak-jeśli można wybrać lekarza pediatrę to tę panią odradzam jako rodzic.Tyle.Ciekawe czy mój komentarz też usuną?

Swietny lekarz. Bardzo inteligentna, uprzejma osoba. Mam dwoje dzieci i juz od 10 lat lecze sie u tej pani doktor. Moje dzieciaki ja uwielbiaja, a ja cenie za swietne podejscie do pacjenta i wyrozumialosc.

Nie polecam tej lekarki. Byłam u niej z dzieckiem , które miało temp. 39,8 st. a pani doktor powiedziała że dziecku nic nie dolega a kiedy poszliśmy do innej pani doktor, która stwierdziła zapalenie płuc i to obustronne. Dostaliśmy zaraz skierowanie do szpitala gdzie oprócz zapalenia płuc wykryto niedomykalność zastawki płucnej i trójdzielnej.

Bardzo zdziwiłam się negatywnymi ocenami powyżej. Moja córeczka należy do niej od roku i raczej nie zdarzyło mi się, żeby pani doktor była dla nas nieuprzejma. Owszem mogłobybyć lepiej, ale nie ma tragedii. Zaznaczam, że na dyżurze mało jaki lekarz zachowuje się jak cżłowiek. Generalnie zawsze robia totalna łaskę, ale co pomogą to pomogą.

Pediatra znający się na rzeczy. Nie musi być miła bo jest doskonałym fachowcem.

Pediatra znający się na rzeczy. Nie musi być miła bo jest doskonałym fachowcem.