lekarz Mirosława Gasztold-Hibsz

Pani Doktór leczy mnie od 15 lat, uważam ją za bardzo kompetentną i solidną lekarkę. Tłumaczy i wyjaśnia wyniki badań oraz przedstawia plan dalszego leczenia. Pani Doktór nie owija w bawełnę, zaleciła mi schudnąć 10kilo, gdy przez 2 miesiące nie było efektów objechała mnie, co było nieprzyjemne ale dało efekty. Bardzo polecam.

Zdecydowanie nie polecam...kiedyś nie było zastrzeżeń, teraz w dupie się poprzewracało...ma w dupie pacjentów, trzyma się kurczowo godzin pracy, robi łaske jak przyjmie i w dupie ma, że ktoś ja błaga o receptę z rana bo odczuwa straszny ból ( co z tego, ze jest w placówce ale pracuje od 13...) Także zdychaj, bo ja teraz nie pracuje. Nie kompetentna. Całą rodziną się przepisaliśmy, uważa się za najmądrzejszą, lekarstwa w kółko te same przepisuje nie zastanowi się czy pacjentowi tak naprawdę one jeszcze potrzebne...taśma produkcyjna, odbębnić swoje i tyle. MASAKRA!!!! ODRADZAM OBY MNIEJ TAKICH LEKARZY!!

Jeszcze nie spotkałam tak fantastycznej lekarki. Jest rzeczowa, odpowiada na pytania, wszystko dokładnie tłumaczy- sama z siebie, a przy tym jest szalenie sympatyczna i ciepła, ładuje człowieka swoją pozytywną energią. :) Aż miło chodzić do przychodni!

Pani Doktor jest bardzo zaangażowana - widać, że chce pacjentowi pomóc. Dokładnie przeprowadza wywiad, z własnej inicjatywy tłumaczy co stwierdziła i objaśnia dlaczego proponuje dany sposób leczenia. Poświęca pacjentowi tyle, ile trzeba czasu. A przy tym wszystkim jest bardzo ciepłą i miłą osobą. Polecam!

Nie polecam, traktuje pacjenta instrumentalnie, wywyższa się, chce mieć zawsze rację.NIE POLECAM !!!

Panią Mirosławę znam od dziecka. Przez wiele lat prowadzi mnie i moją Mamę. Mama od 12 lat ma cukrzycę i dzięki opiece Pani Mirosławy nie ma problemów z jakimi boryka się większość cukrzyków. Zdecydowanie polecam.