lekarz Mirosława Grzegorzewicz

ja po ciąży zmieniłam lekarza.. pani Doktor zdaje się popadła w straszliwą jakąś rutynę w tej okropnej przychodni :) a szkoda bo miła kobieta

Raczej nie polecam. Pani doktor nie chce wypisywać potrzebnych skierowań na badania przed stosowaniem antykoncepcji, twierdzi, ze takowe są zbędne, że tabletki dobiera się na zasadzie chybił - trafił, nie ta, to następna. Jak można "w ciemno" wypisywać lekarstwa?

jest barzdo słabym lekarzem, nie kojarzy pacjentów. nawet nie pamiętała że mam problem z zajściem w ciąze, chociaż chodziłam do niej co miesiąc. ma słabe metody leczenia!!!!!!!!!!

od kilku lat leczę się u Pani doktor. robiła mi już 4 cytologie i żadna nie była prawidłowa do odczytu w laboratorium!!za jedną musiałam zapłacić. nie wspomnę już o upławach na które mnie już długi okres leczy. mało rozmowna i kontaktowa lekarka!!nie mam dobrego zdania o niej. zamierzam zmienić lekarza!!