lekarz Mirosława Harczuk

1,4
1,7
1,3
1,6

Rozumiem że dla nich to kolejna sztuka która muszą wyczyścić ale trochę empatii nie zaszkodziło by. Jak się p. Doktor nie chce to może warto juz zejść ze sceny "nie mlaskać" i " nie mruczeć"

Badanie ginekologiczne wykonane przez p. doktor na oddziale to tragedia. Po nim godzinny ból, wymioty, nasilenie krwawienia. Unikać tej pani.

Niestety Nie polecam!Pani doktor bardzo nie miła w stosunku do rodzącej PACJENTKI.badanie bardzo nie przyjemne i bolesne bez wyczucia. ZSZYCIE po porodzie tragedia.Jestem.bardzo nie zadowolona.

Bardzo niemiła Pani wręcz opryskliwa. Głupia gadka i dziwne docinki w kierunku pacjentki .Badania u tej Pani sa bardzo bolesne,zero wyczucia.Z całego serca nie polecam .

Warunki na oddziale ginekologii w Wałczu tragedia a przyjęcie przez tą panią ginekolog to trauma. Zmiesza z błotem. Jest okropnym człowiekiem, nie wiem jak taki lekarz może pracować w szpitalu, przyjmować pacjentki czy odbierać porody. Nigdy więcej.

Pani bardzo chamska wręcz ordynarna w stosunku do pacjentów. Gdy się o coś ją pyta to albo zbywa pytanie albo odpowiada chamsko albo nie reagując wychodzi z sali. Zero jakiejkolwiek empatii w stosunku do pacjentów. Badania wykonywane przez tą Panią są bardzo bolesne.

Będąc na Oddziale w Wałczu trafiłam niestety na dyżur tej dr. jest chamska, niemiła w stosunku do pacjentek oraz personelu z łaską odpowiada na pyrania.

Pani doktor jest strasznie niemiła w stosunku do pacjentek wręcz chamska. Przez tą panią przeżyłam traume na oddziale w Wałczu i nigdy więcej nie chcialabym mieć już z nią do czynienia.

14lutego rodzilam w Wałczu,poród rodzinny Pani doktor była przy mnie pilnowała kierowała jak oddychać.Bardzo dziękuję Pani Doktor.Powiem tylko tyle że ciąży mojej nie prowadziła,Serdecznie Polecam

Nie polecam, jest bardzo niegrzeczna w stosunku do pacjentek,niekompetentna. Chaotycznie przebiega badanie, słabo informuje pacjentki na temat przypadku.

Nie polecam, jest bardzo niegrzeczna w stosunku do pacjentek,niekompetentna.
Chaotycznie przebiega badanie, słabo informuje pacjentki na temat przypadku.