lekarz Mirosława Januchowska-Siuda

Lekarz rodzinny, Pediatra

Nie polecam. Bylem jej pacjentem jako dziecko. Nie potrafila zdiagnozować co mi jest i przyznac sie do tego, natomiast z ochota testowala na mnie wszelkie antybiotyki. Spieprzyla mi tym uklad odpornościowy na lata w dziecinstwie.

Uważam, że nie zawsze idzie wykształcenie z inteligencją,a przynajmniej z uprzejmością w parze. Umówiłem się na wizytę z dzieckiem telefonicznie na konkretną godzinę, zostałem poinformowany, że o godz. 19 stej nie później, gdy przyszedłem 10 minut wczesnej,zgodnie z zasadą,lepiej być wcześniej niż późno, będąc w poczekalni (wieszak,ławka) usłyszałem głos pani Siudy zza drzwi gabinetu, zapytała kto tam, a później o której się umawialiśmy, po czym głośna reprymenda, że bardzo źle postąpiłem i mam więcej tego nie robić. Stwierdzam ,że albo pani uderzyły pieniążki do głowy, albo poważne zmęczenie materiału i czas najwyższy założyć ciepłe kapcie i nie psuć krwi pacjentom

Lekarz o bardzo dobrej reputacji zawodowej. Bezbłędnie stawia diagnozę.Co do uprzejmości... no cóż. Ja osobiście chodzę leczyć tam dziecko, a nie konwersować.

chodzę do pani doktor od lat , najpierw z jedną córką teraz z drugą , inni lekarze u których byłam mi nie pomogli a pani Siudowa zawsze. wiem że zawsze mogę na nią polegać i dużo jej zawdzięczam. nie zmięnię nigdy tak rewlacyjnej pani doktor

lekarka zadufana w sobie,do matki dziecka zawsze nastawiona negatywnie.Nie byłam zadowolona z wizyty u niej z dzieckiem nie trafiła z diagnozą i to nie pierwszy raz.

Bardzo dobry lekarz . Duże doświadczenie zawodowe. W razie potrzeby można dzwonić, zawsze doradzi, pomoże. Polecam.

Kompetentny lekarz. Wizyta zawsze trwa więcej niż przysłowiowe 5 minut. Wysłucha, doradzi, pomoże. Odwiedzałam Ją kilkakrotnie i zawsze wyszłam z gabinetu zadowolona. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.