lekarz Mirosława Jastrzębska-Pasierb

Diabetolog, Pediatra

Polecam doktor dobrze diagnozuje chorobe i daje od razu antybiotykow ale szuka innej opcji.Mila dla mojego syna jestesmy z niej zadowoleni .

Polecam z całego serca, pani doktor leczy mojego syna od 3 lat i to na NFZ. Nigdy nie czułam się zbywania, wytracona z równowagi, nie słuchana,czy urażona w jakikolwiek inny sposób. Rzeczywiście pani doktor może sprawiać wrażenie niedostępnej , ale wydaje mi się, że jest to raczej cechą charakteru niż niechęć do rodzica. Po za tym jeśli chodzi d lekarza to do jednego , a nie skacze co wizytą do innego, nie prawda jest ze doktor nie chce wizyt co 2-3 dni i daje antybiotyki na zaś, ja z synem czasami jestem co 2 dni i nigdy nie zostałam zbyta, a wręcz zachecana do wizyt w razie wątpliwości, zawsze wysłuchuje co mam do powiedzenia bo jak mi powtarza to rodzic widzi dziecko i wie co się dzieje np w nocy. Byłam u wielu lekarzy i żaden nie zajął się moim synem tak jak p. dr. Pasierb, a przede wszystkim nie bierzemy już antybiotyków. Ja polecam na 100% i nie wyobrażam sobie lepszego pediatry dla syna.

Super lekarz,leczę u Pani doktor Mamę i jesteśmy mega zadowolone.Nie rozumiem wcześniejszych opinii,

Osobiście staramy się unikać z mężem wizyt u tej doktor. Nawet największe umiejętności nie usprawiedliwiają jej arogancji i braku szacunku dla rodzica. Ostatnio, z braku miejsc musiałam zabrać dziecko właśnie do tej doktor. Po postawieniu diagnozy, doktor zabrała się do wypisywania zaleceń. Gdy poprosiłam o zwolnienie z pracy na dwa dni (aktualny i poprzedni dzień),Pani doktor oznajmiła mi, że na wczorajszy dzień zwolnienia mi nie wpisze, bo nie może. Gdy jej oznajmiłam, że może i to na dwa dni wstecz,ewidentnie wyprowadziłam ją z równowagi. Powiedziała, że skąd może wiedzieć jak dziecko się czuło dzień wcześniej i dlaczego nie przyszłam już z nim wczoraj. Dopiero po wyjaśnieniu, że nie było już miejsc, Pani doktor dała za wygraną, chociaż i tak do końca wizyty robiła wszystko żeby udowodnić swoją wyższość. Traktowała mnie jak intruza, który chce wyrwać zwolnienie. Wyszłam niesamowicie zniesmaczona, mam nadzieję że nie będę musiała więcej się z tą doktor spotkać. Takiej bezczelnej osoby już dawno nie trafiłam na swojej drodze.

Pani doktor posiada dużą wiedzę i zawsze trafnie stawia diagnozę moim dzieciom lecz jej podejście do rodzica jest trochę dziwne. W rozmowie zawsze zachowuje się tak jakby chciała pokazać że to, iż jest lekarzem oznacza, że jest od nas -rodziców lepsza. Patrzy z politowaniem i wzrokiem potrafi zwalić z nóg nawet najbardziej opanowanego rodzica. Zawsze po wizycie wychodzę zniesmaczona.

Lekarz może dobry, ale jej podejście do pacjenta, a raczej rodzica na NFZ jest jak dla mnie nie do przyjęcia. Po pierwsze mam wrażenie że ona w ogóle mnie nie słucha, po drugie antybiotyki przepisuje na zaś. Jak ma jakieś wątpliwości co do zdrowia pacjenta (słyszy jakieś szmery+katar i kaszel) to antybiotyk. Z mojego punktu widzenia doktor dba o to żeby się nie przepracować i żeby Ci sami pacjenci nie przychodzili do niej co 2-3 dni. Na pytania odpowiada terminami medycznymi, które mi osobiście nic albo mało mówią. Jak dopytuję ...

Na pytania odpowiada terminami medycznymi, które mi osobiście nic albo mało mówią. Jak dopytuję to odpowiada ,,no przecież pani mówiłam". No tak, to ,,do widzenia''. Osobiście staram się unikać wizyt u pani doktor ze względu na jej zuchwałość graniczącą z bezczelnością.
Polecam jednak z przychodni Endomed na Kilińskiego doktora Grzegorza Walczyńskiego, doktor Magdalenę Opiał, czy młodą doktor Paulinę Kozińską.