dr Mirosława Karpcow-Pilak

Lekarz rodzinny, Pediatra

kiedyś ija myślałam że to doskonały lekarz teraz wiem że to urzędnik na usługach zozu

jest naprwadę dobra,przepisałam sie do Pani doktor z innej placówki i jestem b.zadowolona.leczyła mnie i brata kiedy bylismy małymi dziecmi teraz leczy mojego synka.bardzo pomocna i uprzejma noi przede wszystkom kompetentna.bardzo angazuje sie dla swoich pacjentów.poradzi nawet przez telefon.polecam panią Doktor z czystym sumieniem a naprwde mało jest takich lekarzy.

Korzystam z usług tej pani doktor już od wielu lat i jestem bardzo zadowolony. Świetnie potrafi zdiagnozować chorobę, a w razie potrzeby odsyła do bardzo dobrych fachowców. Wielki pozytyw ;]