Mirosława Kierkosz

Gastroenterolog, Internista

Pani Mirosława Kierkosz to bardzo dobra lekarz, byłam u niej parę razy i mogę polecić każdemu . Miła , przyjazna ,potrafi pomóc podczas badań . Jestem pod wrażeniem że są jeszcze tacy lekarze . Polecam każdemu ! Pozdrawiam ! Anna Miłaszewska .

Polecam Panią dr w 100%. Rewelacyjny specjalista. Chodziłam do wielu lekarzy specjalizacji gastrologicznej i wreszcie trafiłam na fachowca. Przy tym Pani dr jest przemiłą i przesympatyczną osobą.Poświęca dużo czasu pacjentowi, słucha, doradza. Dawno nie spotkałam tak przemiłego lekarza.

Pani Doktor Mirosława Kierkosz to wspaniała kobieta o wielkim sercu, dobra dusza, profesjonalna i doświadczona lekarka.

Jestem pod wrażeniem wykonania kolonoskopie,przez Panią dr Mirosławe Kierkosz. Jestem człowiekiem z reguły bojącym,i czułym na ból , ale tu poszło świetnie i do tego bez boleśnie wykonane wycięcia polipu, bardzo miła i konkretna Pani doktor, wszystko od A do Z tego wytłumaczy. Wszystkim szukającym dobrego specjalistę gastrologa w bardzo polecam Panią doktor Mirosławe Kierkosz.

P O L E C A M Panią dr Kierkosz z całą świadomością. Choruję na CU, leczony byłem przez różnych lekarzy w Polsce (Warszawa, Bydgoszcz, Poznań, Szczecin), prywatnie jak i na fundusz przez profesorów, doktorów, lekarzy z tytułami i zasługami dla zdrowia człowieka. Teraz jestem pacjentem Pani dr i jestem pod wrażeniem jej podejścia i profesjonalizmu do pacjenta, polecam Panią dr wszystkim chorym na CU i LC

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Koszalin"?

Zielona 10b
75-664 Koszalin