lekarz Mirosława Kłak

2,6

Spotkałam się ze złymi opiniami na temat Pani doktor już w samym szpitalu. Natomiast ja z całego serca mogę Panią doktor polecić! Dla nas była bardzo miła, uprzejma, wszystko tłumaczyła. Jestem bardzo zadowolona że wraz z naszą nowo narodzoną córcia trafiliśmy właśnie na nią

Najgorszy lekarz na jakiego mogło się trafić... błędne diagnozy, nie da dojść do słowa, krzyczy, jeśli ktoś się nie zgodzi z jej opinia to wyzywa i reaguje agresją, nie skonsultuje niczego z nikim tylko sama podejmuje decyzje....

Jest to lekarz który traktuje ludzi jak śmieci. Na zadawane pytania ciągle odpowiada podniesionym tonem.

Oddział neonatologi Koszalin, tu poznaliśmy Panią dr - rewelacyjna kobieta i specjalista. Zawsze dopytywała, informowała i udzielała odpowiedzi. Super Pani dr Polecamy wszystkim!

Szkoda słów najgorszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Nie uprzejma i chamska ,a rodziców traktuje jak śmieci.