lekarz Mirosława Klukowska-Misztal

1,3
1,2
1,5
1,2

Zdecydowanie nie polecam. Po 70 pacjentów dziennie. Pani doktor wszystkich szybko „ załatwia”, bo nie ma czasu. Na mojej wizycie jeszcze rozmawiała przez telefon z innym pacjentem. Godzina czekania na 4 minuty wizyty.

Pani siedzi w gabinecie za karę. Na pierwszej wizycie, jakby nie słuchała po co do niej przyszłam. Kompletnie nie zareagowała na problem. Po czym kazała umówić się na kolejną wizytę, na zabieg - nie wyjaśniając kompletnie niczego. Po tygodniu pytała po co do niej przyszłam... Przypomniałam jej. Nawet nie raczyła mnie poinformować jak zamierza to poczynić. Zrobiła co miała zrobić z wielką łaską. Oczywiście nie zajęła się problemem, z którym tak naprawdę się u niej pojawiłam tydzień wcześniej. Brak profesjonalizmu względem pacjentów jak również współpracowników - pielęgniarek.

Pani doktor miła, ale niestety nie potrafi leczyć atopowego zapalenia skóry. Przedawkowała lek, który zalecała przez 1,5 roku, a w ulotce wyraźnie jest napisane że leczenie powinno trwać od 3 do 6 miesięcy. Po konsultacji z innym lekarzem okazało się że ten lek to ostateczność jak inne nie pomagają, a Pani Doktor wcale innych nie pomagała tylko tym wyrządziła mnóstwo cierpienia, a choroba skóry nadal niewyleczona. Teraz oprócz choroby skórnej jest uszkodzona wątroba, zapalenie uszu i oczu, wysuszona skóra, czerwone rumieńce, jama ustna pełna ran i mnóstwo bólu!!! Nie polecam!!!

Bardzo nie polecam, omijać szerokim łukiem.. byłam w ciąży w 6msc i na stopach i dłoniach wyszły mi ropne krosty. Poszłam do Pani "doktor" z problemem to niedosc ze była opryskliwa to jej diagnoza była taka ze mogłam sobie tylko zaszkodzić "przebijac-wyciagac płyn- zasuszać", żadnych zleconych badań, wymaz albo morfologia .. NIC!!! Zmieniłam lekarza i to była super decyzja, zleciła badania bakteriologiczne i grzybicze i uwaga uwaga.. gronkowiec złocisty.. ta kobieta ma szczęście ze mojemu dziecku nic się nie stało, bo nie wiem co bym jej zrobiła..!! Zalecam albo się dokształcić i wpoić sobie trochę empatii albo zrezygnować z tego zawodu bo można komuś zrobić krzywdę albo i kogoś uśmiercić :/

Tragedia z masakrą. Zgłosiliśmy się z mężem (dodam że prywatnie 100 zl za wizytę, pacjenci przyjmowani są wszyscy razem, i ci prywatni i ci na nfz) mieliśmy czerwone swedzace chrostki. Pani doktor nawet nie spojrzała tylko od razu zawyrokowala, że to świerzb. Dała masc na recepte, skasowala 100 zl i po nie całych 3 minutach wyszlismy z gabinetu. W aptece okazało się, że ta maść to jedna z najdroższych i kosztuje 80 zl za jedno opakowanie (my mielismy kupic dwa)- infectoscab. Od razu dodam, że nic nie dała, nawet było jeszcze gorzej, bo owa wysypka rozlala sie na calym ciele. Ogólnie wycieczka do Pani doktor, 3 minutowa wizyta i nietrafione leki kosztowały nas jakieś 400 zł. Nie polecam!!!!

Lekarka niekompetentna zapisuje leki bez konkretnego badania. Nie potrafi ocenić nawet czy pacjentka ma cerę suchą czy tłustą. Lekami potrafi wyrządzić więcej szkody niż pomóc, po czym ucieka od odpowiedzialności.