dr hab. n. med. Mirosława Kowalska

Pediatra

Super profesjonalne podejście. Gorąco polecamy Pani doktor, doświadczenie i podejście do maluchów pierwsza klasa.

Lekarz z powołania, rzeczowy, kompetentny, kontaktowy, życzliwy, długie kolejki w poczekalni mówią same za siebie - to jeden mały minus. Już 3 lata moja córka alergiczka jest pod opieką pani doktor , gorąco polecam

Bardzo kompetentny lekarz. Zawsze trafna diagnoza.

Bardzo kompetentny lekarz. Zawsze trafna diagnoza.

Bardzo dobry lekarz leczy alergię płuca i jest pediatrą takiego lekarza to chwalić.

chodzimy do pani doktor zarowno prywatnie jak i na kase chorych. goraco polecam. bardzo dobry specjalista. corka przez rok byla co chwile leczona antybiotykami natomiast okazalo sie ze jest uczulona na kurz i wystarczyl syropek antyalergiczny zeby dziecko bylo zdrowe, czasami dostaje wziewy i na tym sie konczy plecam pania doktor bo to wspanialy specjalista jakich niestety malo

Wciąż poszukujesz "Pediatra Koszalin"?

Koszalin

Poliklinika Koszalińska