lekarz Mirosława Lasek-Gruszewska

Pediatra

Odkąd chodzimy do Pani dr nie mogę powiedzieć dobrego słowa o jej sposobie zajmowania się moim dzieckiem. Fakt dopóki moja córka nie zachorowała było nawet ok, na moje pytania odpowiadała choć jej odpowiedzi nie były wyczerpujące, a raczej przytakiwała temu o czym ja mówiłam co to może być. Kiedy moja córeczka zachorowała, początkowo miała katar Pani dr nie widziała w tym nic nadzwyczajnego, twierdząc, że dziecku nic nie jest a to nie jest katar. Ja ślepo wierzyłam, a mogłam zaufać intuicji i pójść z dzieckiem do innego lekarza. W ciągu ...

Kiedy moja córeczka zachorowała, początkowo miała katar Pani dr nie widziała w tym nic nadzwyczajnego, twierdząc, że dziecku nic nie jest a to nie jest katar. Ja ślepo wierzyłam, a mogłam zaufać intuicji i pójść z dzieckiem do innego lekarza. W ciągu 3-4 dni katar przerodził się w zapalenie oskrzeli i Pani dr poleciła inhalacje i za Uwaga! 2 dni kontrola... Żadnego antybiotyku nic. Po tym czasie stwierdziła, że ona nic tu już nie pomoże i tylko szpital da radę pomóc! (Niestety w naszym zacofanym kraju szpital "leczył" też tylko inhalacjami i z uwagi, że moje dziecko tylko się męczyło, nie mogło spać i ciągle w strachu się zrywało z płaczem, po dobie spędzonej z dzieckiem wypisaliśmy małą). Poszliśmy prywatnie do pediatry i ta bez problemu przepisała nam antybiotyk, była zdziwiona że nikt nie pokwapił się aby dziecku dać antybiotyk, że żadnej poprawy pomimo tego że mała od tygodnia się męczyła. Minął kolejny tydzień a dziecku się polepsza, ma jeszcze kaszel ale odzyskała chęć do zabawy.
Także jeśli Wasze dzieci zachorują nie polecam konsultacji i leczenia u Pani dr Lasek.
Na pewno zmienię lekarza, tudzież przychodnię.

Bardzo dobry i zaufany lekarz, spokojnie podchodzi do problemu a potem go wyjaśnia. Pani doktor odpowiada na każde pytanie starając się znaleźć wyjście z sytuacji. Jest opanowana, co jest bardzo ważne dla mnie jako matki małego dziecka.

W 100% zgadzam się z tym ,że Pani dr Mirosława Lasek-Gruszewska jest wspaniałym lekarzem.Ma świetne podejście do dzieci i ich rodziców a przede wszystkim jest bardzo kompetentna jako lekarz.Moja córka ją uwielbia,ja zresztą też.Polecam zdecydowanie!