lekarz Mirosława Nowakiewicz

Dermatolog

1,5
1,8

Byłem u tej wiedźmy kilkanaście lat temu i pamiętam do dzisiaj traumatyczną, upokarzającą wizytę. Metody leczenia szamańskie, kultura osobista na poziomie wrednej małpy. Osoba toksyczna, omijać z daleka.

leczy metodami sprzed wieku: nie jeśc słodyczy,miesa i ogole nic nie jesc,to tradzik przejdzie.nie slucha pacjenta.nie chce wypisac leku ktory mi pomagal tylko naciska na swoje metody leczenia antybiotykami.chamska niezwykle,chybaszuka okazji zeby sie wyzyc na pacjencie.nie pamietam czy kiedykolwiek natknelam sie na gorszego lekarza.

Baardzo niesympatyczna Pani. nie polecam nikomu, nie miała nawet ochoty obejrzeć mojej skóry, z ogromną łaska w ogóle mnie przyjęła. Chyba nie lubii swojej pracy. Strata czasu, żenada. Ocena pod każdym względem najniższa.

Wyjątkowo niesympatyczne podejście do pacjenta. Omijać z daleka!

Wyjątkowo niesympatyczne podejście do pacjenta. Omijać z daleka!