lekarz Mirosława Osuch-Pacia

1,8
1,8
1,9
1,5

Oschla, niemiła i lekceważaca. Traktuje pacjenta z wyższością nawet na niego nie patrząc . Nigdy nikt nie potraktował mnie z taką pogardą w głosie. Kompletnie minęła się z powołaniem.

Podczas wizyty u Pani doktor poczułam się jak człowiek niższej kategorii. Zdecydowanie nie polecam!

Podczas wizyty u Pani doktor poczułam się jak człowiek niższej kategorii.
Zdecydowanie nie polecam!

Uwaga wszyscy, którzy się wybierają do p. doktor L. Osuch-Pacia. Oto jak może wyglądać leczenie u niej: • moja umówiona wizyta z 31.03 została odwołana (bez podania przyczyn) i przesunięta na 28.04– odbyła się. • następna umówiona wizyta 26.05 została odwołana (bez podania przyczyn) i przesunięta na 30.06. • wizyta z 30.06 została odwołana SMS-em (bez podania przyczyn) • dzwonię, żeby umówić się na nową – najwcześniej w sierpniu. A jeśli chcę się poskarżyć, to do kierownika przychodni. Kto jest kierownikiem przychodni? Pani doktor L. Osuch-Pacia. Wnioski wyciągnijcie sobie sami, ...

• wizyta z 30.06 została odwołana SMS-em (bez podania przyczyn)

Wnioski wyciągnijcie sobie sami, ale odradzam.

Pierwszy raz w życiu zostałam tak lekceważąco potraktowana przez lekarza. Przyszłam do gabinetu z problemem trądziku hormonalnego. Pani ta była niesamowicie opryskliwa, arogancka, niemiła, zwracała się do mnie na "ty", przerywała mi, wchodziła w słowo. Nie przeprowadziła ze mną żadnego wywiadu! Zerknęła tylko na twarz i zapytała: "Na plecach też masz?" i przepisała lek, informowałam, że już stosowałam ten żel i nie przyniósł żadnych efektów. Pani w pośpiechu wypisywała nazwy jakiś kremów aptecznych, które powinnam stosować, przy czym dodała: "Ja nie powinnam się tym zajmować na NFZ, bo to podchodzi pod medycynę estetyczną." Odniosłam wrażeniem jakbym była intruzem, ponieważ nie zgłosiłam się do tej pani prywatnie. Nie dostałam żadnych wskazówek odnośnie pielęgnacji cery. Zero jakichkolwiek informacji, rozmowy na temat mojego problemu, lub możliwych przyczyn. Kiedy zadałam pytanie usłyszałam: "proszę nie wydziwiać tylko się leczyć!" Kiedy zapytałam czy dostanę od pani skierowanie na badania hormonalne lekarz odpowiedziała: "Ja?! A co to ja jestem?" Nie zdążyłam nawet powiedzieć o wszystkim, co stosowałam, ponieważ pani dermatolog przerwała mi i zmieniła temat. Kiedy skończyła pisać dała mi do zrozumienia, że to już wszystko i powinnam wyjść. Wizyta trwała kilka minut i została przeprowadzona w pośpiechu. Nie umówię się na kolejną wizytę i odradzam każdemu.

Fatalne podejście do pacjenta, który przyszedł na publiczną służbę zdrowia. Czas oczekiwania na wizytę ponad dwie godziny, wizyta 3 minuty, pani doktor niezainteresowana pacjentem w najmniejszym nawet stopniu.

pani doktor jest uprzejma, poświęca tyle czasu ile jest to konieczne, przepisuje leki które nie są drogie a skuteczne

fatalne podejście do pacjenta , miałem nieprzyjemność z tą osobą. dawno nie spotkałem się z taką arogancją i chamstwem. nie polecam. omijać szerokim łukiem.

Szkoda czasu i nerwów na wizytę u ww pani doktor. Wizyta trwa 2 minuty nie zainteresowana pacjentem nie słucha co się do niej mówi bo wie lepiej czy pacjentowi coś przeszkadza czy boli. Aby oglądnąć zmiany na skórze każe klękać koło biurka bo nie chce jej się nawet wstać kozetka chyba dla ozdoby stoi. Oglądanie zmian z odległości metra raczej nie ma najmniejszego sensu. Zupełny brak profesjonalizmu niestety.

Nie jestem zadowolona. Kuracja w ogóle nie pomogła.

Nie jestem zadowolona. Kuracja w ogóle nie pomogła.

Ta pani, to biznesmen,ale nie lekarz ! Byłam u niej z moją córką. Przyjmowała jeszcze na ul. Sławkowskiej. Córka miała szorstką skórę na rękach (przedramię). Pisała i pisała i pisała recepty. Specyfiki DROGIE, dużo i nieskuteczne. Kazała je wykupic po sąsiedzku w "ZAPRZYJAŹNIONEJ APTECE" u jej męża.