lekarz Mirosława Pilawa

Pani doktor prowadziła moją ciąże i dawała mi znieczulenie przy cięciu cesarskim namówiła mnie na szpital gdzie pracuje jako anestezjolog i pomimo ze mieszkam w Sosnowcu zdecydowałam się rodzić poza miejscem zamieszkania i nie żałuje po porodzie dalej do niej chodzę oby więcej takich lekarzy a trafiłam przez przypadek bo mój lekarz który na początku prowadził nawet nie widział sensu zakładania karty ciążowej na trzeciej wizycie

zdecydowanie polecam....odstresowujące podejscie do pacjentki.

zdecydowanie polecam....odstresowujące podejscie do pacjentki.

prowadzi moja ciaze jestem z niej bardzo zadowolona polecam innym ...

prowadzi moja ciaze jestem z niej bardzo zadowolona polecam innym ...

pani dr.prowadziła moją ciążę jest osobą godną polecenia miła sympatyczna cierpliwa odpowiada na wszystkie pytania dokładna w badaniu pani dr. również zajęła się moją nadżerką zaznaczę również że dzięki pani dr. moja ciąża dobiegła szczęśliwego finału mam synusia dziękuję

bardzo mila, kompetentna, delikatna, profesjonalna, godna polecenia.

bardzo mila, kompetentna, delikatna, profesjonalna, godna polecenia.

Bardzo sympatyczna pani doktor z usmiechem na twarzy moge ja polecic rodzinie i znajomym

Sympatyczna, miła, sumienna. Wyleczyła mnie z nadżerki, stanu uczuleniowego, kompetentnie bada narządy rodne, piersi, wykonuje cytologię wcale nie drogo!. Teraz zotała mi przepisana luteina pod językowo na wywołanie miesiączki, nie moge o tym nic jeszcze napisać bo dopiero dziś zaczęłam kurację. Polecam.

POLECAM. Pani doktor przemiła kobieta, prowadziła moje 2 ciąże- 17 i 9 lat temu. Znosiła moje humory i depresję ciążową ze stoickim spokojem. 17 lat temu nie było w szpitalach tak fajnie jak teraz i nie można było sobie wybrać szpitala w którym chce się urodzić dziecko - Pani doktor jednak na moją prośbę "załatwiła" mi szpital w Czeladzi( ja jestem z Sosnowca). Drugie dziecko też tam się urodziło. Teraz zaprowadziłam do Pani doktor swoja córkę. POLECAM.

Bardzo miła i sympatyczna osoba, ale niestety tylko tyle dwa lata się lecze i bez większych rezultatów.

Bardzo konmpetentny, delikatny i taktowny polecam

Bardzo konmpetentny, delikatny i taktowny polecam