lekarz Mirosława Pilawa

Ginekolog

Ja niestety nie mogę polecić Pani Pilawy. Leczę się u niej prywatnie od 4 lat i po ostatniej wizycie mam zamiar zmienić ginekologa, ale od początku. Pierwsza sprawa - pani doktor nie zleca żadnych badań, wszystko potrafi "wyczytać" na podstawie badania ginekologicznego. Przez dłuższy czas przepisywała mi luteinę z powodu braku miesiączki, a mogła zlecić badanie krwi na poziom TSH, bo jak się okazało przyczyną była niedoczynność tarczycy. Ale ponieważ wydawała mi się wówczas mimo to kompetentna, postanowiłam leczyć się nadal. I znowu się zawiodłam - na ponowny brak miesiączki, tym razem przy leczonej niedoczynnosci ponownie została mi przepisana luteina. Podziała, ale wystąpiły skutki uboczne z powodu powiększonych gruczołów mlekowych, ból piersi nie do zniesienia, obrzmienie jednej z nich, które następnie pani doktor zdiagnozowała jako stan zapalny nie mający związku z zażywaniem luteiny (ponownie bez zlecania badań, po prostu metodą "dotyku"), przepisała mi antybiotyki, które nie podziałały. Dopiero, gdy zrobiłam prywatnie usg okazało się, że to nie jest żaden stan zapalny i antybiotyk był zbędny, a luteina jak najbardziej była przyczyną. Uważam, że lekarz powinien zlecić najpierw wykonanie badań, żeby znaleźć przyczynę problemu, a nie od razu przepisywać hormony. Pani Pilawa jest sympatyczna, ale fachowiec z niej kiepski.

Pani doktor prowadziła moją ciąże i dawała mi znieczulenie przy cięciu cesarskim namówiła mnie na szpital gdzie pracuje jako anestezjolog i pomimo ze mieszkam w Sosnowcu zdecydowałam się rodzić poza miejscem zamieszkania i nie żałuje po porodzie dalej do niej chodzę oby więcej takich lekarzy a trafiłam przez przypadek bo mój lekarz który na początku prowadził nawet nie widział sensu zakładania karty ciążowej na trzeciej wizycie

POLECAM. Pani doktor przemiła kobieta, prowadziła moje 2 ciąże- 17 i 9 lat temu. Znosiła moje humory i depresję ciążową ze stoickim spokojem. 17 lat temu nie było w szpitalach tak fajnie jak teraz i nie można było sobie wybrać szpitala w którym chce się urodzić dziecko - Pani doktor jednak na moją prośbę "załatwiła" mi szpital w Czeladzi( ja jestem z Sosnowca). Drugie dziecko też tam się urodziło. Teraz zaprowadziłam do Pani doktor swoja córkę. POLECAM.

pani dr.prowadziła moją ciążę jest osobą godną polecenia miła sympatyczna cierpliwa odpowiada na wszystkie pytania dokładna w badaniu pani dr. również zajęła się moją nadżerką zaznaczę również że dzięki pani dr. moja ciąża dobiegła szczęśliwego finału mam synusia dziękuję

Pani doktor Pilawa jest świetnym fachowcem, dzięki niej zostałam wyleczona z nadżerki i innych, drobnych chorób ginekologicznych. Profesjonalna, delikatna, szczera i pomocna Pani Doktor prowadziła całą moją ciążę, wcześniej jednak przepisywała mi tabletki. Zleciła mi wówczas wykonanie badań hormonalnych, przez to mogła przepisać mi właściwe leki. Gorąco polecam, mało jest lekarzy - ginekologów tak profesjonalnych jak Pani Pilawa!!!

prowadzi moja ciaze jestem z niej bardzo zadowolona polecam innym ...

prowadzi moja ciaze jestem z niej bardzo zadowolona polecam innym ...

Sympatyczna, miła, sumienna. Wyleczyła mnie z nadżerki, stanu uczuleniowego, kompetentnie bada narządy rodne, piersi, wykonuje cytologię wcale nie drogo!. Teraz zotała mi przepisana luteina pod językowo na wywołanie miesiączki, nie moge o tym nic jeszcze napisać bo dopiero dziś zaczęłam kurację. Polecam.

zdecydowanie polecam....odstresowujące podejscie do pacjentki.

zdecydowanie polecam....odstresowujące podejscie do pacjentki.

Bardzo sympatyczna pani doktor z usmiechem na twarzy moge ja polecic rodzinie i znajomym

bardzo mila, kompetentna, delikatna, profesjonalna, godna polecenia.

bardzo mila, kompetentna, delikatna, profesjonalna, godna polecenia.