lekarz Mirosława Pilawa

Pani doktor, to wspaniały fachowiec! Jest bardzo profesjonalna i miła. Jestem pod jej opieką od 2 lat i szczerze mogę polecić tego ginekologa!

Pani doktor Pilawa jest świetnym fachowcem, dzięki niej zostałam wyleczona z nadżerki i innych, drobnych chorób ginekologicznych. Profesjonalna, delikatna, szczera i pomocna Pani Doktor prowadziła całą moją ciążę, wcześniej jednak przepisywała mi tabletki. Zleciła mi wówczas wykonanie badań hormonalnych, przez to mogła przepisać mi właściwe leki. Gorąco polecam, mało jest lekarzy - ginekologów tak profesjonalnych jak Pani Pilawa!!!

Ja niestety nie mogę polecić Pani Pilawy. Leczę się u niej prywatnie od 4 lat i po ostatniej wizycie mam zamiar zmienić ginekologa, ale od początku. Pierwsza sprawa - pani doktor nie zleca żadnych badań, wszystko potrafi "wyczytać" na podstawie badania ginekologicznego. Przez dłuższy czas przepisywała mi luteinę z powodu braku miesiączki, a mogła zlecić badanie krwi na poziom TSH, bo jak się okazało przyczyną była niedoczynność tarczycy. Ale ponieważ wydawała mi się wówczas mimo to kompetentna, postanowiłam leczyć się nadal. I znowu się zawiodłam - na ponowny brak miesiączki, tym razem przy leczonej niedoczynnosci ponownie została mi przepisana luteina. Podziała, ale wystąpiły skutki uboczne z powodu powiększonych gruczołów mlekowych, ból piersi nie do zniesienia, obrzmienie jednej z nich, które następnie pani doktor zdiagnozowała jako stan zapalny nie mający związku z zażywaniem luteiny (ponownie bez zlecania badań, po prostu metodą "dotyku"), przepisała mi antybiotyki, które nie podziałały. Dopiero, gdy zrobiłam prywatnie usg okazało się, że to nie jest żaden stan zapalny i antybiotyk był zbędny, a luteina jak najbardziej była przyczyną. Uważam, że lekarz powinien zlecić najpierw wykonanie badań, żeby znaleźć przyczynę problemu, a nie od razu przepisywać hormony. Pani Pilawa jest sympatyczna, ale fachowiec z niej kiepski.

Kobieta aniol, bardzo mila, dokladna, wszystko tlumaczy, delikatna, dokladna, polecam kazdej kobiecie:)

Bardzo symapatyczna pani dr, fachowiec, wszystko wytłumaczy, jest bardzo delikatna, godna polecenia.

bardzo sympatyczna osoba, prowadziła całą moja ciąże,odpowiedziała na każde moje pytanie, serdecznie polecam

Pani jest super, chodzę tam od początku i zawsze wizyta przebiegała w super atmosferze, miałam długie leczenie i wszystko dobrze się skonczyło, jestem zawsze zadowolona.

Witam! Niestety nie bylo warto zawracać głowy moimi problemami ... Jak sie wejdzie do gabinetu to zbadac moze i wysluchac za odpowiednia oplate lecz pomogli mi dopiero w rudzie slaskiej goduli Odradzam

Witam!
Niestety nie bylo warto zawracać głowy moimi problemami ...
Odradzam

bez komentarza ja osobiście nie pójde nigdy więcej