lekarz Mirosława Rusinek-Kępka

Lekarz rodzinny

2,5

Nie polecam, Pani dość niesympatyczna, przyszłam z dręczącymi mnie objawami- nie dostałam żadnego skierowania na badania, usłyszałam, że jestem przewrażliwiona... Lekarka starej daty, brak wytłumaczenia, uprzejmości i empatii. Nie polecam pani doktor.

Pani jest niesympatyczna i bardzo surowa to taki lekarz "starej daty". Brak uśmiechu i życzliwości. Po wywiadzie w zasadzie powtórzyła to co było mówione przez pacjenta i przepisała leki. W porównaniu z innymi lekarzami zdecydowanie wizyta nie była warta polecenia.

Byłam u Pani doktor niespełna 4 miesiące temu w przychodni DOMED. Przyszłam z objawami przeziębienia, Pani doktor zapisała leki. Poprosiłam przy okazji o skierowanie na kontrolne badania krwi, które chciałam wykonać po wyzdrowieniu, a które każdy pacjent ma prawo wykonać bezpłatnie raz w roku w ramach profilaktyki (ja robiłam ostatnio 1,5 roku wcześniej). Pani doktor nie przeprowadziła ze mną w tym temacie żadnego wywiadu lekarskiego, tylko od razu stwierdziła, że nie da skierowania na badania, ponieważ nie widzi żadnych wskazań do przeprowadzenia badań kontrolnych. Uznała, że na oko widać, że nie piję, nie palę, nie mam otyłości, więc jestem zdrowa. Po dość specyficznej jak na wizytę lekarską wymianie zdań, otrzymałam finalnie skierowanie na badanie poziomu cukru... Nie polecam.

Pani doktor bardzo uprzejma, empatyczna, wyrozumiała, przeprowadziła szeroki wywiad na temat moich objawów a także chorób towarzyszących, wyjaśniła zasadność oraz dawkowanie zaleconych leków. Serdecznie polecam