Mirosława Ryckiewicz

Psycholog

Myśli , że wszystko wie najlepiej a tak nie jest. Za dużo teoretyzowania a za mało konkretów.

Bardzo miła i kompetentna osoba. Poświęca pacjentowi dużo uwagi i czasu. Na wizycie u Pani Mirosławy człowiek odpoczywa psychicznie :)

Najlepszy psycholog pod słońcem- inteligentna, pracowita zawsze zaangażowana, miła , poświęcająca klientowi tyle czasu ile wymaga problem , nie patrzy na zegarek. Pewna siebie i wierząca w swoje metody pracy , bardzo wymagająca , czasem szczera az do bólu , ale wszystko to aby pomóc drugiej osobie. Tak więc jeśli macie problem nie zastanawiajcie się- Pani Mirosława was nie zawiedzie , nie oszuka i nie "oleje". Jedyny minus-o ile to jest wada:)- to Pani psycholog poza wszystkimi zaletami jest dodatkowo bardzo atrakcyjna kobietą i można się bardzo szybko.......

Witam serdcznie i z miejsca chciałabym podziekowac za pomoc jaka udzieliłam mi Pani Ryckiewicz, uważam że jest kompetentnym i zaangażowanym w swoja prace lekarzem. Jeśli potrzebujesz pomocy, masz kłopoty, chcesz by ktoś Ciebie wysłuchał i nie "olał" jak to często sie zdarza w służbie zdrobia to juz wiesz gdzie powinieneś sie udać - tylko i wyłącznie do Pani Mirisławy Ryckiewicz

Bez wątpienia, Pani Mirosława Ryckiewicz jest jednym z najznamienitszych specjalistów w zachodniopomorskiem i jak widzę również po innych komentarzach, raczej nie ma co do tego wątpliwości. Zamiast jak inni skupiać się na skuteczności samej terapii (z której nota bene jestem bardzo zadowolona), mam zamiar poruszyć inny temat. Czy zauważyliście jak nowoczesne podejście do pacjentów promuje pani Ryckiewicz? Na jej stronie internetowej (bardzo atrakcyjnej skądinąd), można samodzielnie sprawdzić terminy wizyt, a następnie od razu się na nie umówić! Ilu psychologów coś takiego umożliwia? Rewelacja, szczególnie zważywszy dyskretny i poufny charakter wizyt psychologicznych! Po przeprowadzeniu małego śledztwa odkryłam, że ta strona sama wysyła pacjentom smsy i emaile z powiadomieniami o wszelkich zmianach w wizytach, sama przypomina o tych nadchodzących i robi jeszcze jakieś tam inne cuda. Powiem tak - jestem pod dużym wrażeniem zastosowania Internetu w gabinecie, gdyż jest to coś, co nam - pacjentom zapewnia ogromną i niespotykaną dotąd wygodę. Kolejny raz utwierdziłam się w przekonaniu, że pani Ryckiewicz jest absolutnie moim ulubionym psychologiem, którego serdecznie wszystkim polecam ;)

Brdzo profesjonalna terapia. Potrafi pomóc człowiekowi.

Brdzo profesjonalna terapia. Potrafi pomóc człowiekowi.

Jestem pozytywnie zaskoczona!! To chyba pierwszy psycholog, do którego można umówić się na wizytę przez internet naprawdę szybko i wygodnie, no i przede wszystkim dyskretnie. Poza tym młoda, rzeczowa i kompetentna babka. Dla mnie super!

Moim zdaniem to odpowiednia osoba na własciwym miejscu - wiecej takich ludzi a przestaniemy narzekac na sluzbe zdrowia!

Nie polecam tego psychologa. Młoda, *********** kobieta. Chyba *************************. Mało wrażliwa na cierpienie innych, oschła.

Osoba kompetentna. Wie na czym polega jej praca.

Osoba kompetentna. Wie na czym polega jej praca.