lekarz Mirosława Sosińska-Walczak

Ginekolog

Pierwszy raz pomylilam o miesiac date spotkania w publicznym osrodku zdrowia. Weszlam i okazalo sie, ze wizyte mam dopiero za miesiac. Pani doktor przebadala mnie bezplatnie i byla przy tym bardzo mila, nie dajac mi odczuc, ze pracuje nademna absolutnie za darmo. Oprocz fachowego i rzetelnego badania, nie czulam kompletnie spiecia (co wczesniej zawsze mi towarzyszylo). Nigdy nie krepuje sie zadawac nawet najbardziej wstydliwych pytan. Mam dwoje dzieci i kazda wizyta u dr Sosinskiej dodaje mi pewnosci i radosci z macierzynstwa. Z drugim dzieckiem, w trzecim miesiacu ciazy, mialam ogromny krwotok, to byla niedziela. Przerazona zadzwonilam do p. doktor i od razu kazala nam przyjechac, mimo ze spedzala niedzielne popoludnie z rodzina. Teraz mieszkamy w UK, dzwonie czesto proszac o porady i zawsze je otrzymuje.
Wczesniej chodzilam do wielu innych lekarzy - ginekologow, ale pod kazdym wzgledem wypadaja slabiej.
Polecam ten gabinet wszytkim, naprawde kompetencje p. Sosinskiej sa na medal.

Ciesze się,że siostra poleciła mi Panią doktor, ponieważ jest to kompetentna, miła i spokojna osoba.Pani Doktor prowadziła moją ciążę prawie od początku i jestem bardzo zadowolona.Dokładnie tlumaczy wszystko, doradzi i przede wszystkim ma czas dla pacjentki.Pani doktor przyjmowała mnie i prywatnie i na nfz i nie czułam żadnej różnicy w podejściu do badań itp.

polecam panią doktor Sosińską gdyż jest znakomita, dokładnie tłumaczy wszystkie problemy i w razie potrzeby Szybko i skutecznie reaguje, moja pierwsza i najważniejsza wizyta ginekologiczn odbyła się właśnie u niej zdenerwowanie ustąpiło i chodzę z przyjemnością już od paru lat i napewno nie zmienię, gdy będę w ciąży to bez wahania powierze w jej ręce zdrowie i życie moje i mojego dziecka

Do p.Sosińskiej chodzę od 18 roku życia, co prawda mam dopiero 22, ale bez żadnych wątpliwości będę chciała wkrótce poddać jej opiece swoją ciąże. Pani Doktor jest bardzo seympatyczną osobą, zna się na rzeczy, i wzbudza 100% zaufanie. Polecam każdemu kto o nią zapyta. Moja siostra też korzysta z jej usług, i również jest bardzo zadowolona :) Pozdrawiam

sztuczny usmiech nic nie pomoże.Nie polecam,nie zleca na chociażby ogólne badania przez 5 lat leczenia mimo przepisywanych leków.Upomnienie odbija się buntem ze strony lekarki

Wspaniała lekarka. Spełnia moje oczekiwania w 100%. Pani Doktor prowadziła moją ciążę, wszystko mi wyjaśniła, byłam spokojna. W odpowiednim czasie wypisała skierowanie na badania prenatalne. Teraz jestem mamą ślicznej córeczki. Zawsze udziela informacji, gdy jej potrzebuje, chętnie odpowiada na pytania pacjentki. W gabinecie bardzo miła atmosfera !!! - kompleksowe badania ginekologiczne. Zawsze ma czas. Poświęca pacjentce tyle czasu ile ona potrzebuje Gdyby coś się działo zawsze można się do niej zwrócić - nie ma problemów z umówieniem sie na wizytę. Świetny lekarz, świetny fachowiec !!! Jestem bardzo zadowolona Polecam Panią ...

Wspaniała lekarka.

Spełnia moje oczekiwania w 100%.

W gabinecie bardzo miła atmosfera !!! - kompleksowe badania ginekologiczne.

Zawsze ma czas. Poświęca pacjentce tyle czasu ile ona potrzebuje

Świetny lekarz, świetny fachowiec !!!
Jestem bardzo zadowolona

Polecam Panią Doktor! 

Do Pani Doktor chodzę od 4 lat i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Polecam wszystkim!!!

Pani Sosińska jest swietnym lekarzem . Jestem jeszcze nastolatką wiec jak mowia pierwsza wizyta jest najwazniejsza i pozwolila mi zaufac p. doktor. Mimo ze poszlam razem z mama bez zarejstrowania sostalam przyjeta . P. Sosińska juz na pierwszej wizycie wykryla ze jest cos nie tak od razu podjela mnie leczeniu . Teraz dzieki niej nie mam zadnych problemów zdrowotnyvh ; )) Bardzo polecam p . Sosińską !!!!!

bardzo dobry lekarz polecam wszystkim.a czy ktos moze mi podac numer tel na prywatne wizyty.

Naprawde Pani Sosinska jest swietnym lekarzem, chodziłam wcześniej do innego, ale sie przepisalam, bo kolezanki polecaly ja i kurde naprawde swietnie trafilam;D