lekarz Mirosława Sosińska-Walczak

Polecam!nie ma problemów z umówieniem sie na wizytę, kompleksowe badania ginekologiczne, poświęca dużo czasu pacjentce

wspaniała lekarka godna polecenia. Spełnia moje oczekiwania w 100 procentach,tłumaczy chorobę. Pani doktor prowadziła moją ciążę. W odopwiednim czasie wypisała skierowanie do szpitala ,gdy pojawiły się problemy. Zawsze udziela informacji gdy jej potrzebuje.

wspaniała lekarka godna polecenia.
Spełnia moje oczekiwania w 100 procentach,tłumaczy chorobę.
Pani doktor prowadziła moją ciążę.
Zawsze udziela informacji gdy jej potrzebuje.

Polecam Panią doktor, świetny fachowiec. Atmosfera wspaniała, poświęca pacjentowi tyle czasu ile on potrzebuje. Prowadziła moją ciążę, wszystko mi wyjaśniła, byłam spokojna. ponato zawsze ma czas, gdyby coś się działo zawsze można się do niej zwrócić. Polecam.