dr Mirosława Tabor

Laryngolog

Chciałam podziękować Pani Doktor Mirosławie Tabor pisząc tą opinię. Jestem Jej naprawdę wdzięczna- dzięki Niej i Jej kompleksowemu podejściu wykryto u mnie w dalszych badaniach zmianę tarczycy. Pani Doktor ma wspaniale zorganizowany warsztat pracy- pacjent dostaje wydruk z komputera z zaleceniami-co, kiedy i jak ,oraz z tym jak dawkować leki-jaki lek kiedy i ile- na druku wielkości recepty (to jest po prostu super- nigdzie czegoś takiego nie spotkałam) Pacjent wychodząc od Pani Doktor nie ma szans niczego zapomnieć, ponieważ wszytko rozpisane dostaje od Pani Doktor na druku. Pani Doktor bada ...

Pani Doktor ma wspaniale zorganizowany warsztat pracy- pacjent dostaje wydruk z komputera z zaleceniami-co, kiedy i jak ,oraz z tym jak dawkować leki-jaki lek kiedy i ile- na druku wielkości recepty (to jest po prostu super- nigdzie czegoś takiego nie spotkałam) Pacjent wychodząc od Pani Doktor nie ma szans niczego zapomnieć, ponieważ wszytko rozpisane dostaje od Pani Doktor na druku. Pani Doktor bada szczegółowo, pyta o objawy- nie ograniczając się do swojej specjalizacji. Jest lekarzem holistycznym. Bardzo dziękuję.

Panią doktor Tabor znam od ponad 17 lat. Za każdym razem gdy idę na wizytę dostaje skuteczne leczenie. Bardzo miła i sympatyczna. Pomimo upływu lat wciąż pamięta mnie jako dziecko i wspomina jak to jej mail pacjenci się zestrzeli, co jest bardzo sympatyczne :)

bardzo, ale to bardzo dobry laryngolog. Pani doktor zawsze mi pomaga i mojej rodzinie, gdy tylko mamy problem z uszami albo gardłem. Bardzo miła osoba, pelen profesjonalizm.dziekuje Pani doktor, bardzo polecam:)

Pani Doktor moim zdaniem to bardzo dobry specjalista!! kilka lat temu zachorowałam dosyc poważnie, na początku to było przeziębienie, ból ucha, az w koncu na wezłach chłonnych pojawił sie guzik, podczas wizyty Pani dr wysłala mnie od razu do szpitala,od pierwszej wizyty diagnoza była trafna!!Miałam szczescie ze trafiłam do Niej, gdyz od razu leczenie poszło w dobrym kierunku. Dzis nadal jestem pacjentką Pani doktor i zawsze jak się coś dzieje w moim nosogardle to Pani doktor mi pomaga!!! Bardzo polecam!!!!

Pani dr wyleczył mnie w swojej dziedzinie oraz pomogła odkryć inne dolegliwości, na które od lat chorowałem a nikt nie potrafił postawić diagnozy

Byłam u pani dr jeden raz,jednak kontakt, profesjonalizm oraz poświęcony mi czas i zainteresowanie, a także trafna diagnoza są podstawą do wystawienia opinii bardzo pozytywnej i polecenia tego lekarza innym pacjentom.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Ostatnio ta Pani stwierdziła, że zawracam jej głowę, a za każdym razem stawiała inna diagnozę (dokladnie 3 diagnozy). Oczywiscie wydalam pieniadze na leki, ktore mi nie pomogły. Dodatkowo jest bardzo niemila.