lek. dent. Mohamed Abdi

Do Pana lek.dent Abdi chodzie ok 15 lat- miły , znający się na rzeczy , profesjonalny. Zawsze gotowy pomóc -doradzić. Minusem jest ze nie zajmuje się protetyką (niestety), nie zajmuje się niwelowaniem ubytków np; wstawianiem brakującego uzębienia....noo i jest troszeczkę drogi:) reszta na duży plus- polecam!!!

Bardzo miły i uprzejmy. Tłumaczenie choroby i podejście do pacjenta na szóstkę z plusem. Dokładny, ceny przy leczeniu podwójnego kanału w leczeniu kanałowym nie aż tak bardzo wygórowane. Polecam !

Bardzo dobry specjalista. Miły, kompetentny. Wizyty u dr Abdi są bezbolesne i bezstresowe. Wszystkim polecam!

Wyjątkowy lekarz. Bardzo delikatny, spokojny. W pełni profesjonalny i niesamowicie sympatyczny dentysta. Wizyty w gabinecie dra Abdiego to sama przyjemność. Serdecznie polecam!

Bardzo dobry specjalista,spokojny i delikatny,tlumaczy bardzo dobrze,troche sie ceni,ale jak zrobi zeby to na lata,leczenie to u niego przyjemnosc POLECAM!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Jarosław"?

Jarosław

Stomatologia Barbara Buszewska
Skarbowskiego 14/U3

Przychodnia POZ
Lisińskiego 6

Waldemar Wilczyński

Chirurg stomatolog
Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1