lekarz Mohamed Diallo sidy

Bardzo dobry lekarz. Pomógł mi jak złapała mnie rwa kulszowa. Kto miał to wie jaki to ból. Dobrał mi bardzo dobrze leki. Wyprostowałam się na drugi dzień, a mówili że co najmniej 2 tygodnie będzie mnie trzymać. Serdecznie polecam bardzo dobry lekarz.

Najlepszy lekarz w okolicy. Gorąco polecam pod każdym względem. Teraz już poświęca wystarczająco czasu dla pacjenta, bardziej się stara i przykłada. Warto się u niego leczyć. Nic dodać, nic ująć. (Reszta opinii jest wg. mnie przestarzała).

Nie zmierzył cisnienia w czasie wizyty.Bazował na tym, co powiedziałam o wysokim cisnieniu.Zapisał lek obnizający cisnienie, choć w ulotce pisze,że nasila objawy w ochorobach serca,a ja zgłosiłam też problemy z sercem, arytmię.Rozmawiał po francusku przez komunikator bez słowa przepraszam.Znam francuski.

nie słucha co mówi się do niego.Ja do niego mówię co mi dolega a on rozmawia przez telefon z żoną.A moja mamę na pogotowiu leczył przez telefon,mówiąc pielęgniarce co ma podać,jaki zastrzyk .To było w nocy miał dyżur,spał w domu .

Pan doktor nie ma czasu dla pacjenta, woli woli przy nim rozmawiać przez komunikator internetowy.

Lekarz wystawiający każdemu takie same lekarstwa.Tylko tego sie nauczył.Brak kompetencji i uprzejmości.Nie polecam!!!!

przyjeżdzam raz na trzy miesięcy do Dr prywatnie i jestem bardzo zadowolony z leczenia u niego -chwała mu za wszystko.

leczę się od 16lat i polecam wszystkim bo to przedewszystkim dobry człowiek i lekarz.

powinien bardziej objaśnić ludziom cechy choroby na którą cierpią

powinien bardziej objaśnić ludziom cechy choroby na którą cierpią